Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

Yardım Civic Lastik Seçimi ?

Goodyear eagle sport 2.100tl Hankook Ventus prime 4 2.300tl Dunlop bi modeliydi unuttum 1750tl Sizce hangisi araç 2021 dayanıklı olması da lazım taşlı falan yerlerede giriyoruz ara sıra.
  2. MrBilgin

Araç lastik ebatları

Lastik değişeceğim. Orijinaller 215/55/16 üretimi az olduğu için pahalı. 205/55/16 taksam ne olur? Bazı lastikçiler öyle takıyordu. Bir sorun teşkil eder mi? Araç Fc5 Civic 2021.
  3. MrBilgin

Kamyonetimiz çalındı.

Kuzenimin iş yaptığı kamyoneti çalındı. Pazar sabah 5 sularında. Gören duyan iletişime geçerse çok sevinirim. Başka şehirde de olabilir.
  4. MrBilgin

Araç şarj cihazi önerisi.

https://www.hepsiburada.com/spigen-essential-30w-hizli-ara-arj-cihazi-2-port-usb-qualcomm-30-18w--ip-intelligent-power-technology-12w-f27qc---000cg20643-p-HBV00000394HU?url_src=and-product-detail...
  5. MrBilgin

Ford Kuga ve Hyundai Tucson Yakıt Tüketimi

Selamun aleyküm dostlar, 1.5 ecoboost 182hp 1.6 t-gdi 177hp Aramızda kullananlar varsa yakıt tüketimi nedir öğrenebilir miyim?
  6. MrBilgin

Arac icin sarj cihazi lazim.

En az 15w gücünde bilindik markalar ttec baseus gibi. En uygun 3-5 model öneri istiyorum. Bütçe var istersem 200 de veririm ama gerek yok. 100 falan yeter.
  7. MrBilgin

Istanbul oto cam catlak tamir

Selamlar, Aracınızın cami çatladı değiştirmek pahalıya patlar. Tamircisi var mıdır? Öncelik Anadolu yakası.
  8. MrBilgin

195/55/16 otomobil yaz lastiği önerisi

Hangi markalari tercih etmeliyim? Petlas Goodyear Laufen (hankook yan çar) Kumho Genelde 800-900 arası adet fiyatları var. Sizce alınır mı? Petlas 650 TL.
  9. MrBilgin

Berlingo C5 air. Eat8 ve eco civic yakıt tüketimi

Selamlar bu araçlardan birine sahip olanlar şehir içi yakıt tüketimini yazabilirler mi acaba? Fabrika verilerini yazmayın lütfen gerçek değiller.
  10. MrBilgin

Arabanın kaportasında ki silikonlar

Kaportada ki silikonları boyaya zarar vermeden nasıl ve neyle çıkarabilirim?
Top Bottom