Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

Tv asmak için aparat onerisi

Normal bi duvara bide eğimli ahşap çatı ya monte olcak şekilde oynayabilen bir aparat lazım. Fiyata göre ikisinden birini alacağım.
  2. MrBilgin

Hava Temizleyici Önerisi

Havayı temzileyen ferah bir ortam yaratıcak bişey arıyorum. Gerçekten işe yarayacak. Buharlı galiba onun gibi vs. Bütçem 2k altı. 1706450827 Diyorsanız 2k çok dandik yükseltirim kaliteli olsun yeter.
  3. MrBilgin

Yüksek sıcaklık veren ütü önerisi

Ahşap bandı yapıştırıcaz. Uzun ömürlü lazım buhar önemli değil sıcaklığı önemli. Bütçe en fp.
  4. MrBilgin

Soğuk Üfleyen Vantilatör Önerisi Verirmisiniz?

Kule tipi gibi onlar iyi soğutuyor galiba. Normal vantilatör var çatıda yaşıyorum daha etkili bişey arıyorum. Bütçe en fazla 3k daha aşağısı olursa iyi olur bide şöyle bişey var. 1689267092 https://ty.gl/rxdfz4cjo1
  5. MrBilgin

Dikey Şarjlı Süpürge Önerisi

Emiş gücü iyi olan hemen bozulmayan süpürge lazım.
  6. MrBilgin

Airyfer vs fritoz farki ve önerisi

2si aynı anlama mi geliyor? Bana az yağ la yemek patates kızartması yapan şeyden lazım 😀 Bütçede sıkıntı yok ama çokta pahalı olmasın. Uzun ömürlü olsun.
  7. MrBilgin

Su sebili önerisii ..

Uzun vadede bozulmayan en uygunlarindan şu sebili önerisi ıstiyorum. Bütçe en uygunu 😀
  8. MrBilgin

Deerma vc25 vs Karaca x10 Dikey şarjlı supurge

2si arasında kaldım. 300-400 fark var kullanan varmi?
  9. MrBilgin

Grundig 49GEU8950 B Alınır mı? Acil

Selamlar, Sağlam bir marka mıdır? Hemen bozulabilme ihtimali var mıdır? Özellikleri sizce nasıl? Hemen alıcam yardim.
  10. MrBilgin

3500 TL TELEVİZYON ÖNERİSİ

40 inc ustu. En az full hd. Smart tv olması. Garantide sıkıntı çıkarmayacak saglam tv önerisi. Ofis icin alicam pc deki projeleri yansitmak için.
Top Bottom