Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

FURMARK, PRIME95 TEST AYARLARI

Ayarlarında ne girmeliyim? Bir çok seçenekler var.
  2. MrBilgin

Asus bios guncelleme yerini bulamiyorum

Arayüz değişmiş heralde farklı geldi bana. Usb hazır. Nerden yapicam? Bide xmp nasıl açılıyor bu biosta?
  3. MrBilgin

SİSTEMİM GELDİ NE YAPMALIYIM?

İTOPYA DAN HECTOR POWER ALDIM. EKRAN KARTINI TAKIP ÇALIŞTIRDIM. DRİVERLARU KURDUM. TEST FALAN YAPMAM LAZIM MI EVETSE NE TESTLERİ? i3 12100F ASUS DUAL RTX 3050 8x2 3600MHZ CL18 ASUS EX-B660M-V5 D4 KİOXİA 500GB M.2 THERMALTAKE H330 650W
  4. MrBilgin

Kablo haric pcyi nasil tv ye yansitirim?

Hem ekranım da hemde tv de aynı ekranı görmek istiyorum. Kablo bozuldu duvara gömülü. Yeni kablo çekemem yani. Başka nasil ekranı yansitabilirim?
  5. MrBilgin

PC YI VESTEL TV YE BAĞLAMA

Bilgisayarın ekranını tv ye yansıtmak istiyorum beceremedim wireless display var nasıl oluyor?
  6. MrBilgin

Çözüldü✓ Canon g2400 Yazıcı Çıktı Çıkarmıyor.

Sanki yazıyor ama kağıt boş neden? Kartuş dolu.
  7. MrBilgin

Bu sistem ile yayin açılır mı?

i3 10105f Asus dual 6500xt 16 GB ram 480 ssd 550w corsair delta kasa Ortalama 300 fps alırken twitch yayin açtıktan sonra ne kadar fps düşürür? Oyunlar LOL valo.
  8. MrBilgin

Çözüldü✓ Bilgisayarım AMERİCAN TRENDS Ekranında Kalıyor

Termal macunu degistirirken fanla ugrastim takamadim bi dişlisinde sıkıntı vardi mecbur anakarttaki kablolari soktum taktigimds açılmıyor nereye takicam bunları? Halletim şimdi american trendste kaliyir ekran?
  9. MrBilgin

Apu sistem düşük fps

Cs de önceden rahat 170+ fps alirken şuan 70-80 lerde dolaşıyor neden? Hiç bi ayarla oynamadim hersey güncel. Sistemim R3 4350g B450 mh Crucial 8gb 3200mhz cl16 T force 8gb 3200 mhz cl16 650w psu
  10. MrBilgin

Pc ekran gidip gelme sorunu

Merhabalar, Pc yi aldığımdan beri bu sorun var işlem yaparken bazen ekran 2 saniyeliğine gidip geliyor ve genelde de oluyor. 75 Hz monitör de varken böyleydi.144 hz çevirdim yine ayni sebebi ne olabilir?
  11. MrBilgin

Canon g2400 yazıcı çıktı sorunu

Selamlar çıktı almak istiyorum ama hep kırmızımsı çıkıyor siyah çıkarmak istiyorum kartuşlar dolu renkliler çeyrek üstü.
  12. MrBilgin

Pc açılımında american megatrends ekrani

Selamlar bu ekranı alıyorum sonra pc im açılıyor. Ama daha önce almıyordum nedeni nedir? Düzeltme şansımız varmı?
  13. MrBilgin

Monitörü değiştirdim csgo hafif kasıyor yardım..

Selamlar bende apu sistem var. Viewsonic 75hz 5 ms monitörüm vardı satıp asus 144 hz 1 ms monitör aldım. Ayarlarını yaptım. Ama cs de kasıyor hafiften akıcı değil fps aynı alıyorum 150.
  14. MrBilgin

Apu sistem düşük fps sorunu

Sistemim şöyle : R3 4350g Biostar B450 MH 8x2 3200 mhz cl 16 ram Samsung 250 gb ssd 650w 80+ Cs de 1600x900 düşük ayarlarda 120-130 fps alıyorum sizce bu normal mi? Eski işlemcimle de aynı değeri alıyodum R3 2200g.
  15. MrBilgin

İşlemci Değiştirdim Nasıl BİOS Güncellerim ?

R3 2200g işlemcim vardı sattım yeni aldığım işlemci açmıyor eskisiyle biosu güncellemem lazımmış. Ama eskisini temin edemiyorum. Başka amd işlemcileriyle biosu mu guncelleyebilir miyim yoksa illa r3 2200g mi olması lazım?
  16. MrBilgin

İşlemci yükselttim ekran gelmiyor.

Selamlar R3 2200g vardi 4350g ye yükselttim ekran gelmiyor. Anakart pilini çıkarıp bekledim. Rami de çıkarıp taktim.
Top Bottom