Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

Yardım 1k oyun için kulaklık önerisi

Aklımda h2002p var sizce var mıdır daha iyisi?
  2. MrBilgin

Yardım Freebuds Se2 vs T20

Genelde görüşme için kullanılacak. https://www.n11.com/urun/qcy-t20-ailypods-bluetooth-53-tws-kulak-ici-kulaklik-17998026?magaza=n11&renk=siyah https://www.hepsiburada.com/huawei-freebuds-se-2-beyaz-p-HBCV00004SANT8 Fiyat farkına değer mi?
  3. MrBilgin

Max 1k kulaklık önerisi

Genelde havit ve gamepower var ne önerirsiniz?
  4. MrBilgin

Gamepower Fujin vs Gamenote H2002D

Kulaklık olarak fujin düşünüyorum bende kullanıyorum memnunum. Sizce hangisi? Arkadaş için alıcaz.
  5. MrBilgin

Corsair HS50 Pro vs Gamepower Fujin

Sizce hangisi? Fujin kullanıyorum gayet iyi bı ürün. 50 proyuda öneriyorlar. Yeğene alıcaz.
  6. MrBilgin

1200₺ Kulaklık Önerisi

Ses ve özellikle mikrofonu iyi olması lazım. Fujin kullanıyorum memnunum ses ve mikrofonda. Yeğene alıncak video falan çekicekmiş.
  7. MrBilgin

600₺ kulaklık önerisi

Genel olarak iyi sıkıntı çıkarmayan bi kulaklık lazım. Daha önce tuf h3 kullandım memnundum. Sadece bi süre sonra kulak acıtıyordu.
  8. MrBilgin

500 TL KULAKLIK TAVSİYESİ

TUF H7 aldım ama tam emin olamadım iyi midir yoksa iade edip başka modellere mi bakayım? Örnek CH321, G332, HyperX Cloud Stinger Core, Gamenote H2002D gibi?
  9. MrBilgin

Kulaklik Aldim Ama Emi̇n Deği̇li̇m.

Asus Tuf h7 core kulaklık aldım. Ama pek emin değilim. Sizce iade edip bunlardan birini mi almalıyım? Logitech astra a10 Ss artics 1 Jbl Quantum 300 Hyperx cloud stinger core Blackshark alamam bütçeye uygun değil ss ide zorlicam.
  10. MrBilgin

Asus Tuf Gaming H7 Core 500 TL'ye Aldım.

İyi midir kullanan varmi?
  11. MrBilgin

500₺ KULAKLIK ÖNERİSİ

Merhaba gençler, Oynadığım oyunlar PUBG, cs, lol. Sesi duymam lazım çok pro değilim tabi. Uygun olursa da olur illa 500 diye kotayı doldurmaniza gerek yok 😀 Cooler master ch321 nasıl?
  12. MrBilgin

Kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

Mediamarkt tan alicaz hemen lazım İnternetten sipariş veremeyiz. Philips, sony var bide urbanears var nasıldır? Çok pahalı olmasına gerek yok. Mikrofonu olması lazım.
  13. MrBilgin

Itopya kulaklik onerisi

İndirimde fp kulaklık onerirmisiniz? Csde kullanicam. Bütçe 300 350.
  14. MrBilgin

Moripods vs Trueair2 veya Air3 TWS

Aralarında yaklaşık 50 ser lira fark var hangisi alınır sizce değermi yoksa en uygun moripods u almayı düşünüyorum?
  15. MrBilgin

Telefon için Bluetooth kulaklik önerisi

M52 5g telefonum var. Kulaklık düşünüyorum ucunda silikon olmayanlardan. Silikonlu olanlar kulağımda durmuyor. En fazla 500 uygun kaliteli olursa sevinirim 300luk de olur. TRT bandrol 5.1 bunu önerdi iyi midir sizce düşük fiyata iyi bisey bulabilir miyim...
Top Bottom