Arama sonuçları: *

1. Onurkotlutok05

Piyasadan uzak kaldım

1 sene önce istediğim bütçede sistem dizebilirken artık yeni parçalardan çok haberim olmadığı için topladığım sistemler pahalı oluyor Nasıl tekrarr piyasaya hakim olabilirim takip etmemi önerdiğiniz bir kanal var mı
  2. Onurkotlutok05

bahsettiğim programın adı nedir?

iki kişi havalimanında yabancılara bir cümle söylettirmeye çalışıyordu söyleten daha lüks söyletemeyen daha ortalama şekilde bir ülkeyi geziyorlardı biri sanırım survivor sunucusuydu
  3. Onurkotlutok05

Dayak yiyecek arkadaşı nasıl kurtarırız

yan sınıftan bir varlık bizim ortak arkadaşımıza saldırıyordu sınıf arkadaşım da gidip onları ayırmış o yan sınıftak çocukta bizim arkadaşı tehdit etmiş biz gittik konuştuk ama vazgeçtiremedik idareye söyledik ancak iplemediler bile bu çocuk ta öyle disiplin falan korkacak biri değil hatta uyuş...
  4. Onurkotlutok05

Aşagidaki cümlenin yazımı doğru mu

Kızı da gelmiş gelinide. Cümlesi doğru mudur
  5. Onurkotlutok05

Evde 2 petek kapandı

2 petek kapandı dğier petekler çalışıyor alt üst tamamen açık daha dün çalışıyordu
  6. Onurkotlutok05

Wallpaper Engine duvar kağıdı önerisi

duvar kağıdı önerir misiniz
  7. Onurkotlutok05

Masaüstünüzü paylaşın puanlayalım

ben başlıyorum
  8. Onurkotlutok05

İzleyecek bir şey bulamıyorum

Youtube da izlediğim ne kadar kanal varsa nerdeyse bütün içeriklerini bitirdim Futbol-OYun konulu kanallar önerirseniz sevinirim
  9. Onurkotlutok05

💥 SAVAŞTAYIZ SAVAŞTA 💥

San marino ile 107 yıldır savaştayız . ekonomi ile ilgili şakalarınızı bekliyorum. kaynak:https://www.webtekno.com/turkiye-resmi-savas-halindeki-ulke-san-marino-h124090.html
  10. Onurkotlutok05

Arkadaşa ne hediye alabilirim

Arkadaşım erkek böyle kolye küpe falan tarzı değil teknolojik alet olursa ve 500 TL yi geçmezse sevinirim
  11. Onurkotlutok05

Hayatim cok tek duze

Pzt sali cars:Sabah 7.30 da okula gidiyorum aksam 5e kadar kursa gidiyorum. Per cum :diger gunlere dahil bilseme gidiyorum saat 8e kadar Pazar: deneyap Sadece cumartesi gunum bos hobi edinmek istiyorum ama
  12. Onurkotlutok05

Son harf ile kelime türetme

aylar yıllar sonra ilk konumu açıyoum
  13. Onurkotlutok05

Herkes sevdiği bir şarkı bıraksın

ilk olarak ben başlıyorum :
  14. Onurkotlutok05

6 gündür Kargoya verilmeyen bisiklet

*kendime bisiklet aldım 6 gündür kargoya vericek ne yapalım
  15. Onurkotlutok05

Ailemin beni herkes ile karşılaştırması

Bir teyzem arıyor diyor ki "bAk bİzİm Okuldadiler ayda 20k mat 80k Türkçe fen çözüyor dedi Aynı cümleyi size aktardım Sonra bana diyorlar ki "bak millete ne yapıyor sen anca yat diyor " Herkes atıyor ve sonuç bana kalıyor ne yapmalıyım ?
  16. Onurkotlutok05

2. El forumu açılmış

Arkadaşlar neler Yeni kısmında ilanlar var tamamen açıldı mı ? @Mehmet Yılmaz. Ve sorularım var mesela dolandırıldık sorumluluk kabul ediyormusunuz ?
  17. Onurkotlutok05

Hakkımda sormak istedikleriniz

yeni akımmış katılam ded,m benim eksüğüm yok ya sonuçta o.O2 (hepsini irden cevaplayacağım)
  18. Onurkotlutok05

Hakkında kısmına nasıl gif koyarım

Plat olunca mı ekleniyor acaba
  19. Onurkotlutok05

@¥usuff'u terleten sorular

Soru: Foruma nasıl başladın? ¥usuff: heralde donanımarşivi.com u forum sanmıştım sonra ilk 1 hafta kayıt olamdım konu okudum kayıt oldum sonra baktım mail i yanlış yazmışım onaylayamadım oyuzden yusuf yerine yusuff yazdım Soru : Forumda en sevdiğin mod? ¥usuff :vesemir Soru : birini banlamak...
  20. Onurkotlutok05

Forumda ilk önce bilmeyip sonradan öğrendiğinuz en komik şey nedir

Ben xenforoyu forumun en yetkilisi sanıyordum (foruma öneri kısmında xenforo destekliyorsa diye giden yorumlar )
Top Bottom