Arama sonuçları: *

1. Rutherr

PC korku oyunu önerisi

outlast, resident evil gibi oyunlar grafikleri iyi olmasından dolayı artık bana sıkıcı gelmeye başladılar. indie benzeri bildiğiniz güzel korku oyunları var mı?
  2. Rutherr

[Karşılaştırma] CraftRise VS SonOyuncu

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda Türkiyenin en büyük 2 adet Minecraft sunucusu olan CraftRise ve SonOyuncu sunucularının karşılaştırmasını yapacağım. (Kendime göre görüşler olacak.) 1 - Oyuncu Sayısı https://minecraft-mp.com/country/turkey/ adresinden baktığım kadarı ile 13.09.2021 21:38...
  3. Rutherr

Sizin için dünyanın en iyi oyunu hangisi?

Bana göre dünyanın en güzel ve en eğlenceli oyunu minecraft. Hiç bir sınırlaması yok. İstediğini yapabilirsin. Zaten bedwars eggwars gibi bir sürü minigame modu varken her geçen gün yeni minigameler yapılıyor. Fakat multiplayer oyun seçeneği olmasa bu kadar tutacağından emin değilim. Sizin için...
  4. Rutherr

Yarış oyunu önerisi?

ister bedava ister paralı olsun fakat ücreti 50 TL yi geçmesin. flatout 2 benzeri oyunlar biliyorsanız yazar mısınız? Motor, atv yarışıda olur.
  5. Rutherr

Yardım Oyun adını hatırlayamıyorum yardım

arkadaşlar bir tane 3d araba yarışı vardı grafikleri vb. güzeldi. tek hatırladığım oyunun logosu fallout oyununun logosuna benziyordu. bir de GALİBA yüklenme ekranında külüstür bir araba vardı. ismini hatırlayanlar var mı? zamanında biraz popüler oyundu.
  6. Rutherr

Yardım Oyunun ismini bilen var mı? 2

zamanında bir tane gazete oyunlar dağıtıyordu (CD oyunu). bir tane orta çağ savaş oyunu vardı. oyunu zorluk derecesini seçerek başlıyorduk ve başladığımızda bir kadın ile oynuyorduk (karakter değişimi yapılıyor mu bilmiyorum). biraz yürüdükten sonra kılıcımız ile erkek savaşçılara saldırıyorduk...
  7. Rutherr

Yardım Oyunun adını bilen var mı?

küçüklüğümde bi tane abi bilgisayarıma atv oyunu atmıştı. oyunla hatırladığım tek şey yarışı bitirince asker renginde kıyafet giyinmiş bir elemanın yarışı bitirmesini izliyorduk kısacası spectator mode gibi bir şey. ve orman mapi vardı. daha fazla map var ama unuttum. oyunda aşağıdakine benzer...
  8. Rutherr

Yardım Fortnite çok fazla fps drop var

Sistemim imzamdaki gibi olmasına rağmen fortnite de cidden çok fazla fps drop yaşıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? (sistemi 1 yıla aşkın süredir kullanıyorum ama sistemi benden kötü olup daha iyi sonuçlar alan arkadaşlarım var. ve PC de virus yok kaspersky ile tarattım.) bir ayar vs. yapmam...
  9. Rutherr

Yardım NFSU2 Nasıl indiririm?

Arkadaşlar hiç bir yerde bulamadım. Bulduklarımda ya hatalı ya virüslü yada yanlış. Need For Speed Undergound 2 yi nasıl indirebilirim? Orjinaline bakıyorum hiç bir yerde satılmıyor. İndirmek istesem indiremiyorum. Nasıl yapıcam bu işi?
Top Bottom