Arama sonuçları: *

1. F

Termal macun değişme süresi

İ5 9400f işlemci ve stok fan var bilgisayarı alalı 1 sene oldu ne zaman termal macun değiştirmeliyim stok fan ve stok macun var
  2. F

i5 9400f bus frekansı değiştirebilirmiyim

arkadaşlar 9400f işlemcim b365m anakartım var amacım çok oynamak deil ama çarpan kilidi kapalı işlemcilerde bus frekansını artırıp ghz yi artırabilirmiyim / artırmam faydalı olurmu / eğer artırırsam sorun çıkarmı
  3. F

işlmeci fanını cpu fan 1 e mi sys fan 1 mi takmalıyım

arkadaşlar bende i5 9400f işlemci ve stok soğutucu var ben bu sistemi hazır sistem olarak aldım bunu montajlerken işlemci fanını sys fan 1 e takmışlar uygulamadan bakınca cpu fan 1 boşta gözüküyor öylede zaten ben bu fan girişini sys fan 1 den cpu fan 1 e takmalımıyım
  4. F

sys 1 fan ve cpu fan 1 farkı nedir

arkadaş i5 9400f işlemcim var dragon center üzerinden overclock bölümü var ve cpu fan 1 ve sys fan 1 var cpu fanı ne yaparsam yapıyım bişi olmuyo ama sys fan 1 i değiştirince işlemcide takılı olan fan hızı değişiyor olay ne biri anlatırmı ( sıvı soğutma yok )
  5. F

i3 3220m işlemciye ekran kartı darboğaz yapar mı

eski bir laptobum var ekran kartı takmayı düşünüyorum darboğaz yaşarmıyım ve ekran kartı önerisi var mı ?
  6. F

işlemci hızı düşüyor

elim i5 9400f işlemci var durduk yere hızı 1-2-3 ghz diye değişiyor normalde 3.9 a sabit ve aynı zamanda ekran kartı hızım düşüyor
Top Bottom