Arama sonuçları: *

1. F

sisteminizde nvidia grafik kartı algılanmadı

daha yeni geforce experience güncelleme yaptımtemiz kurul yaptım ekran kartı gg 1640013002 nasıl düzeltçem
  2. F

gtx 1660 ile 4k tv kullanılırmı

bende gtx 1660 ekran kartı ve https://www.trendyol.com/samsung/55q70r-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-p-6523896 bu tvden var aralıklı olarak mesala haftada 1kere falan hdmi ile bağlasam sorun çıkarmı 1632990759 oyunları 4k ya da 2k oynayacağım
  3. F

OCCT testi sonuçları nasıl?

Yarım saat önce Valorant'ta iken oyunum çöktü bende biraz araştırdım ve OCCT indirip test yaptım fakat burada birçok şey yazıyor birisi yorum yapabilir mi? :)
  4. F

ekran kartı modelimi bulamıyorum

merhaba ben bir kaç ay önce https://www.vatanbilgisayar.com/mag-infinite-10si-1032eu.html bu kasadan almıştım ve şimdi ekran kartı modelimi ventus mu gaming x mi olduğunu bilmiyorum yardım edermisiniz gpu z uygulamasında baktığımda yok diyo böyle bi ekran kartı bulunmuyor diyor ben kasayı açsam...
  5. F

msi afterburnerde overclock yapınca sıfırlıyor

abdullah abinin videosunu izledim bende de gtx 1660 ekran kartı var ve dediği değerlerde overclokc yaptım +170 mhz çekirdek , +1000 mhz bellek olarak ayarlardım ama ayarlarım hiç yapılmamış gibi oyunda normal değerlerine geldi birde masaüstünde 300 mhz de çalışmaya başladı , neden ?
  6. F

ekran kartımın o c hızı 1860 ama ben 1980 alıyorum

msi gtx 1660 ekran kartım var özelliklerde o c hızı 1860 yazıyor ama ben afterburner kullanıyorum ve otomatik overclock yaptım +15 mhz ekledi fakat bişey değişmedi ve cs go giriyorum 1980 e çıkıyor çekirdek hızı nedendir
  7. F

msi afterburner açınca pc kapanıyor

msi 1660 ekran kartım var afterburner indirdim bi kaç ayar yapınca pc otomatik kapanıyor oto açılıyor ve afterburner açılınca otomatik tekrar görüntü gidiyor bu döngüden kurtulmak için pc açılır açılmaz görev yöneticisinden afterburneri kapatıp silmem gerekiyor after burneri nasıl sıfırlıcam...
  8. F

Ekran kartı hızım 300 mhzde sabit

Arkadaşlar benim ekran kartım msi 1660 ve oyunda bi anda çekirdek hızı 300-400 mhz arası sabit kaldı yardım edermisiniz
Top Bottom