Arama sonuçları: *

1. eyupefe3

Hazırlıklı Konuşma Metin Önerisi

"Sizce çocuk eğitimde masalın yeri nedir ?" konulu hazırlıklı konuşma yapmam lazım 3 dakika sürecek sizce neler söylüyebilirim veya bu konuda bilgisi olan metin atabilir mi ?
  2. eyupefe3

Nakil Aldırırken Hangi Seneki Puana Bakılıyor ?

Arkadaşlar öncelikle selam,geçen sene lgsye girdim 390 puan 11 yüzdelik yaptım şuan meslek lisesindeyim hazırlık sınıfı bitti hocalarımız eğer nakil aldırmak istersen bu sene açıklanacak olan lgs puanına göre okullara gidersin kendi senende olana göre değerlendirilmez dedi nasıl olucak ? Birde...
  3. eyupefe3

Okul Alışverişi için Öneri

Arkadaşlar öncelikle selam kalem kutu,kalem,uç ve silgiye ihtiyacım var sadelik önceliğim önerilerinizi bekliyorum.Bütçe yok çok pahalı olmayan f/p ürünlerden istiyorum.
  4. eyupefe3

Lise kayıt için neler gerekli

Lise kayıta neler gerekli ? Eğer internette yazanlar lazımsa tonla şey var ?
  5. eyupefe3

8.sınıf matematik kaynak önerisi

Matematiği yapabiliyorum,konuları anlıyorum ama bu deneme sınavlarındaki soruları yapamıyorum.Kaynak önerebilir misiniz ? Başlangıç diye düşündüm ben.
  6. eyupefe3

KYK Kredisine Nasıl Başvurabilirim

Arkadaşlar öncelikle selam,abim kyk kredisine başvurmak istiyor nasıl başvurabilir bilgisi olan varsa sevinirim.
  7. eyupefe3

Sanayi inkilabı + Fransız ihtilali ile bilgi verir misiniz ?

Forumun amacıyla alakası yok ama eödevden falan bulamadım yarın teslim etmem lazım ödevi ve çok uykum var acil bakabilecek olan varsa sevinirim. Nedenleri sonuçları kısa bilgiler falan göz doldursa yeter.
  8. eyupefe3

Türkçe soru bulamıyorum

Geçen hafta hocam 60fiil,60ekfiil,60zarf,25cümlede anlam ödevi verdi ve harika ben son güne bıraktım 12:30'da dershaneye gitmek için evden çıkıcam yani o zamana kadar soruların fotoğraflarını çekip cevapları bi kağıda yazmam lazım.İnternetten araştırdım ama bulamadım genelde 10soru 20soru...
Top Bottom