Arama sonuçları: *

1. eyupefe3

4-5 Bin TL Bütçeye Monitör Önerisi

İtopyanın süper cuma indirimlerinden faydalanmayı düşündüm,ips panel olsa yeter.
  2. eyupefe3

Asus VG249Q1A Overclock Kısmı Kapalı

Normalde beyaz parlak renkte gözükmesi lazım diğerleri gibi ama bu gri ve seçemiyorum nasıl çözerim ?
  3. eyupefe3

Asus VG249q1a Aldım Nasıldır ?

Arkadaşlar öncelikle selam,normalde aldıktan sonra konu açan üyelere sinir olan biriyimdir ve buna rağmen konu açıyorum.Bugün mediamarkt mağazadan bu monitörü aldım 4400TL yanına 4 yıllık kasko yaptırdım 5100 TL'ye denk geldi.Bu monitör yerine Casperin 200hz curved bir monitörü daha vardı va...
  4. eyupefe3

En Ucuz İşimi Görecek 75Hz Monitör Önerisi

Arkadaşlar öncelikle selam,monitörüm gözümün önünde sanki buzlanıyormuş gibi beyazladı ve öyle kaldı geçmiyor. Eski monitörün modeli Philips 190VW ikinci elde çalışan sıkıntısızı 500Tlye buldum ancak o kategoride param güvende açılmıyor. Şuan 75hz boyutu philips gibi olan (sanırım 18inç) bir...
  5. eyupefe3

Monitör ekranı Beyaz oldu

Arkadaşlar öncelikle selam,geçen gün bilgisayar başında telefona bakarken bir anda buzlanma etkisi gibi ekran yavaş yavaş beyaz oldu sonra komple gitti bunu nasıl çözerim ? Sorun ekran kartından vs kaynaklanmıyor direk monitörün kendisinde,görüntüyü işlemciden almaya çalıştım yine aynı sonuç...
  6. eyupefe3

Mediamarkttan Monitör Öneri ACİL

5 Dakika içinde cevap lazım sadece mediamarkttan 4.5-5bin civarı 165hz 1ms monitör önerisi bekliyoruz acil lazım 1672679430...
  7. eyupefe3

240Hz Monitör Öneri

Arkadaşlar 240hz 5-6 bin bandına monitör önerebilir misiniz yanına çeviride gerekiyor laptoptan ekrana verilecek.Önerilerinizi bekliyorum. 1672332194 https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-c27g2ze-05ms-240hz-hdmidisplayport-freesync-curved-gaming-monitor-p-36571?utm_campaign=akakce&v=1.99.8 Bu...
Top Bottom