Arama sonuçları: *

1. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Çözüldü✓ ACİL YARDIM! PC ÇALIŞIYOR EKRAN YOK

Pc tamamen çalışıyor ekran kartı da dahil, fanı dönüyor yani. Ama görüntü gelmiyor lütfen acil yardım 1676369299 Geldi ramlerde memory oc failı olmuş
  2. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

BİLGİSAYAR EKRANI GELMİYOR lütfen yardım

Uzun süredir açmadığım eski kasamı kurdum. Ama ekran açılmıyor. İçinde win yüklü değil. Güç geliyor. Anakart üstünden klavye bağladım klavyeye güç gitmiyor. İşlemci soğutucu çalışıyor. Nedeni nedir acaba? 1668538342 Şuan bios pilini çıkartıp beklemeyi deniyorum
  3. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Temizlikten sonra Pc Açılmıyor

Bişiyi unutmuşumdur ya Galiba psu kaynaklı bişiyi unuttum hiç güç gelmiyor. Ama neyi tekrar denemem gerek bilmiyorum, aklıma gelmiyor. Help 1656776420 Çözdüm ön panel bağlantıları ters yerdeymiş
  4. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

(Yardım) Yeni toplanan pc açılıp kapanıyor

Yeni bir pc topladım. Daha doğrusu upgrade yaptım ve pc açılıp kapanıyor. Bailangıç onarma gibi şeyler çıkıyor. Normal olduğunu biliyorum. Ne yapmam lazım?
  5. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Adware nasıl temizlenir?

Dipladoks adlı reklam virüsünü nasıl temizleyebilirim?
  6. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Steam çift ses sorunu

Portal 2 oynuyorum arkadaşımla. Discord'dan konuşuyoruz ama oyun içi de ses geliyor. Oyun içi mikrofon ayarlarını açınca Steam'i açıyor oradan ayarlıyoruz. Ama oradan kapatınca oyun içi değil direk mikrofonu kapatıyor ve discorda da ses gitmiyor.
  7. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Bu sisteme en iyi upgrade

Intel Pentium E5200 Asus P5kplam-se 2gb ram 8400gs 160gb hdd 550w psu Bu sisteme en fazla ne takılır? Biliyorum komple değişse daha iyi olur, sadece merakımdan soruyorum.
  8. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

İyi sisteme kötü ekran kartı takmak

10100f ve 16 gb'lık bir sisteme 8400gs takılsa ne olur? Amaç şu, ben bir sistem toplayacam ve parçaları tek tek alacam ekran kartını stok ve fiyat sorunundan en son alacam ve sistemi geçici süreliğine 8400gs yani şimdiki kartımı takıp kullanacağım. Sistem patlamaz demi?
  9. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Criticall Process Died hatası

Arkadaşımın bilgisayarı mavi ekran veriyor ve bu kodu söylüyor. Çözümü ne? Ssdden olabilir dedim markasını sordum markası turbox. Ram dragos Psu da dragos 1612990791 Yardım!
Top Bottom