Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

pc kendini kapatıp açıyor

merhaba bf 4 oynarken pc kendini yeniden başlattı sonra tekrar girdim bi 5dk sonra gene kendini yeniden başlattı. Minecraft oynarken (t launcer) ve bluestack mobile legends oynarken bişey olmuyor ama bf4 de sıkıntı oldu sizce neden oluyor
  2. Ahmet Sevinç

Dahili Ekran Kartlı Pc BF 4 Kaldırırmı?

Merhaba hazır bi sistemim var 2014 den kalma . Ama içinde ekran kartı yok yani anakarta dahil var . Acaba bu sistem bf4 kaldırırmı? Intel(R) Pentium(R) CPU G645T @ 2.50GHz 2.50 GHz 2.00 gb ram (1.87 kullanılabilir) Aslında ben bu sistemle war thunder oynamış adamım tabi 1 saat sonra kasmaya...
  3. Ahmet Sevinç

Fall Guys oynamak istiyorum fakay...

Merhaba ben fall guys oynamayı düşünüyorum ama evde 2 düşük seviye sistem var 1. sinde anakartta dahili ekran kartı var başka yok ve intel 2 çekirdekl işlemci ve 4gb ddr3 ram (2014 yılından klma pc) diğeri 2. olan ise hp g62 amd işlemcili onu zaten hp nin sitesinde intel işlemcili ola versiyonu...
  4. Ahmet Sevinç

Asus Rog VS Msi karşılaştırma

Herkese merhabalar 2 tane hazır pc modeli var aklımda . Ama biri Asus Rog diğeride msi sizce hangisi ? hangisi daha kaliteli ? hangisi daha uzun ömürlü? 2. el olarak satmak istersem hangisi daha kolay satılır? bunun gibi sorulara cevap bekliyorum. SİSTEMLERİN ÖZELLİKLERİ: Asus Rog b550 e gaming...
Top Bottom