Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

2. el hasta yatağı nerede satılabilir

arkadaşlar selam elimizde bir adet hasta yatağı var bunu nerede satabiliriz ? ( internette )
  2. Ahmet Sevinç

yağ yakıcı önerir misiniz

arkadaşlar merhaba 100 kiloyum 1.80 boy var çoğunluka yağım var . Kiloyu ise vermeyi başardım biraz her gün min 1 saat kardiyo yaparak fakat ben yağlardan kurtulmak istiyorum bunun için önerebilir misinz...
  3. Ahmet Sevinç

gym spor sonrası kolum aşırı ağrı yapıyor

arkadaşlar merhaba salı günü gym de barfiks yaptım 60 tane ve o beni cidden bitirdi onun dışında dumbell ve halterde kaldırdım halter ağırdı özellikle şimdiyse arkadaşlar kolumu açtığım zaman ağrı yapıyor ve kapatmak zorunda kalıyorum kolumu düzleştiremiyorum çözümü var mıdır?
  4. Ahmet Sevinç

Kilo vermek için az kalorili besin önerisi

Arkadaşlar merhaba sporuma gidiyorum yaklaşık günde en az 40 dakika orta-hızlı yürüyorum gündede sadece 1.5 öğün yiyorum bazende 2 öğün oluyor . Aslında istediğim tek öğün düşürmek ama çok acıkıyorum ve zor oluyor buradada sizden doyurucu besin önerisi bekliyorum ( genelde ilk beslenmem spor...
  5. Ahmet Sevinç

Spora gitmeye üşeniyorum kas kütlesi nasıl kaybedilmez?

Arkadaşlar merhaba spora gitmeye oldukça çok üşeniyorum sizin benim için önerebileceğiniz çok az maliyetli mevcut olan kas kütlesini korumalı bir ürün veya işe yarayacak bir yöntem var mı?
  6. Ahmet Sevinç

Cs Go can iğnesi gerçek hayatta ne işe yarıyor?

arkadaşlar merhaba bu iğnenin adını filan bilmiyorum o yüzden buraya sormak istedim . Bu iğneyi cs de ve filmde gördüm galiba silah ile hasar alınca kullanılıyor ama etkisi nedir ve hangi durumlarda kullanılmalı ne işe yarar? bunları cevaplayıp piyasadaki adınıda yazarsanız çok iyi olur
  7. Ahmet Sevinç

Mac Fitness gidilir mi?

arkadaşlar merhaba yaşım 14 kilom aşırı fazla amacım kilo vermek bunun için gidilir mi bide aylık fiyatı ne kadar
Top Bottom