Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

İndiegala oyun ne zaman aktive olur

arkadaşlar selam indiegaladan ubisoft oyunu aldım ve sepete gelmeden önce bilerek bağlattırdım ubisoft hesabı ile şimdi bu oyun ne zaman aktive olur bilgisi olan varsa sevinirim
  2. Ahmet Sevinç

steam iade ettiğim oyunu birkez daha edebilir miyim

arkadaşlar selam bir oyun aldım neredeyse 93 dakika olmuş fakat ben onu iade etmiştim şimdi tekrardan etsem bir şey olur mu yani edebilir miyim?
  3. Ahmet Sevinç

Xbox mağazasında satılan oyunun pc de desteklendiğini nasıl anlarım

https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/assassins-creed-iv-black-flag/brkmhzx1rcf2 arkadaşlar selam bu ürün pc için destekleniyor mu birde genel olarak nasıl anlarım
  4. Ahmet Sevinç

Steam aile paylaşımında başarı kazanma kapatma

arkadaşlar selam arkadaşım başarılar kazanmış ve görüyorum sorun başarı kazanmasını ve benim onun oynama süresini görmemi engelleme olanağım var mıdır? ( yani sadece kendi başarımlarımı ve oynama süremi görmek istiyorum )
  5. Ahmet Sevinç

Steam 2 kişi aynı anda oyun oynayabilir mi ( çevrimdışı )

şimdi arkadaşlar 2 kişi aynı anda oynama şansı var mı ama 1 kişi online olacakken 1 kişide kendini çevrimdışı moda alacak böyle oynama şansımız var mı?
  6. Ahmet Sevinç

3 ay game pass nasıl alınır?

arkadaşlar merhaba 3 aylık nasıl alınır
  7. Ahmet Sevinç

Steam indirim olmadan önce oyun aldım para iadesi verirler mi

Arkadaşlar merhaba ben tam 1 hafta önce 60 TL ye oyun aldım ama şimdi baktığım zaman 30 TL olmuş bir arkadaşımda eğer steam e iletişime geçersem paramın 30 TL sini geri verme ihtimali olduklarını söyledi ne kadar doğrudur işe yarar mı ?
  8. Ahmet Sevinç

Steam güncellemeleri iyice sapıttı

arkadaşlar merhaba geçen dedim bi ets 2 güncelliyip oynayayım dedim 1-2 gb lık güncellemeyi 5 saatin sonunu kadar bitiremedi şimdide bf2042 güncellemesi çıkmış onu güncelleyeyim dedim ( 3gb ) baktım 42 gb güncelliyor yani sanki oyunu baştan indiriyor gibi cidden kafayı yiyeceğim çözümü var mıdır...
  9. Ahmet Sevinç

Buff kullanılır mı??

Merhaba buff diye bi platform çıktı. Mantığı ise belli görevleri yaparsanız belli oyunlarda size ödüller veriyor. (steam card gibi) Her neyse yt reklamında gördüm zaten aklımdaydı bu platformla ilgili deneyimi veya yorumu olanlar yazarsa güzel olur
Top Bottom