Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Arkadaşımı rx 6600 için ikna edemiyorum

arkadaşlar merhaba arkadaşımla beraber ara sıra orta derecede oyun oynarız oynadığımız oyunlar sistemi kötü olduğu için fall guys ultimate chicken horse falan ama artık gına geldi çünkü laptobu fps sorunu veriyor fall guys gibi bir oyunda ( 5700g 8gb 720p ayarlarda bile ) bende bu konuyu ona...
  2. Ahmet Sevinç

|REHBER| Rtx 3000 serisi hala alınır mı?

Arkadaşlar merhaba bugün google da bunun gibi bir haber gördüm bende kendi açımdan değerlendirmek istedim . Eğer böyle bi konu açıldıysa göremedim ve bu rehberde de kendi fikirlerimi sunup söylemek istedim bu konuyu özellikle 4000 serisine beklenmeli mi ya da 2000 serisi yerine mi tercih...
  3. Ahmet Sevinç

asus dual rtx 3070 rgb kontrol ediliyor mu?

arkadaşlar merhaba armory create veya başka bir yazılım üzerinden kontrol ediliyor mu?
  4. Ahmet Sevinç

yurt dışı ekran kartına garanti bakıyor mu? (sapphire)

arkadaşalar merhaba sapphire tr amazon jp den gelen karta bakar mı herhangi bir sorun olsa ücretli veya ücretsiz fark etmez
  5. Ahmet Sevinç

3060 ti 6700xt ye takas olur mu?

arkadaşlar merhaba bi arkadaşa bu teklifi sundum kendisi takasa olur dedi ürün bu: https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-xfx-speedster-swft-309-rx-6700-xt-core-rx-67xtyjfdv-192-bit-gddr6-12-gb-fiyati,1159648381.html takas fikri şöyle aklıma geldi : geçenlerde 8gb vs 12gb vram diye konu...
  6. Ahmet Sevinç

8gb vram ne kadar götürür?

Arkadaşlar merhaba 3060 ti 8gb vram high ayarlarda 2026 yılına kadar götürür mü?
  7. Ahmet Sevinç

6700xt almamak pişmanlıkmıydı?

arkadaşlar merhaba 3060 ti aldım ve çoğu testdede birbirleriyle aynı sonucu veriyolar ama pişmanlık var nedense çünkü galax aldım nvidia da amd de ise asus dual vardı aynı fiyata bu ve 12 gb vardı amd de bunun yüzünden bi pişmanlık var içimde sizce doğru hamleyimi yaptım ( rtx açabilirsem...
  8. Ahmet Sevinç

2. el Gtx 1650 super Kaça satmalıyım?

arkadaşlar merhaba elimde 9.5 aylık Gigabyte gtx 1650 super oc var sizce kaça satmalıyım . Aklımdaki fiyat 3550tl piyasadan biraz daha aşağı satmayı düşünüyorum çünkü hemen satılmasını istiyorum . İstanbulda yaşıyorum sizce bu fiyata satayım mı yoksa daha da arttırayım mı ?
  9. Ahmet Sevinç

Dfs bilgisayardan ürün alınır mı

https://www.dfsbilgisayar.com/galax-nvidia-geforce-rtx-3060-ti-1-click-oc-lhr-36isl6md1vqw-8-gb-gddr6-256-bit-ekran-karti?ref=akakce&v=1.14.9 arkadaşlar buradan ürün alınır mı
  10. Ahmet Sevinç

Galax rtx 3060 ti one click alınır mı?

arkadaşlar merhaba piyasadaki en ucuz 3060 ti o bütçemede o yetiyor zaten sizce alınır mı? soğutması nasıldır? izlediğim bi test videosunda kart 71- derece üstüne çıkmamıştı genelde sadece 1 oyunda 72 derece olmuştu ( mesh kasamı bilmiyorum ama benim kullandığım kasa mesh )
  11. Ahmet Sevinç

6600xt veya 6650xt alınır mı?

arkadaşlar merhaba bu 2 karttan birisini almak istiyorum ama bir yandanda sorun çıkarmalarınıda istemiyorum ( mesela oyun oynamak istediğim anda sırf yazılım yüzünden fps drop yemek veya watman almak istemiyorum ) bu belirttiğim sebepler için almamı önerir misiniz oc filan yapmıyorum ben kendisi...
  12. Ahmet Sevinç

Hangi RTX 3060 modeli alınır

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-zotac-rtx-3060-twin-edge-zt-a30600e-10m-192-bit-gddr6-12-gb-fiyati,1068495221.html https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-pny-rtx-3060-12gb-xlr8-gaming-revel-epic-x-rgb-dual-fan-edition-192-bit-gddr6-12-gb-fiyati,1076710014.html...
  13. Ahmet Sevinç

İNDİRİM XFX 6600xt 6398tl

arkadaşlar birkaç 6600 modelinin fiyatında bence alınır bu fiyata konusu açıldıysa göremedim kusuruma bakmayın https://www.incehesap.com/xfx-speedster-swft-210-amd-radeon-rx-6600-xt-core-gaming-ekran-karti-fiyati-50273/?ref=akakce&v=1.32.7
  14. Ahmet Sevinç

1650s için Micron çip kaliteli mi?

Arkadaşlar merhaba elimde 1650s var gigabyte marka . Çipine baktığım zaman micron diyor sizce piyasadaki kaliteli çip mi yoksa ortalama bir çip mi? bu çipin performansıyla ile ilgilide yorum yaparsanız iyi olur
  15. Ahmet Sevinç

Toplama Gpu yapmak mümkün mü?

arkadaşlar merhaba mağlum fiyatlar uçtu bende pc'de bişeyler yaparken aklıma toplama gpu vs. yapabilir miyim? dedim çünkü 2. elde filan bozulmuş kartları fena olmayan fiyatlara satıyolar bende bozuk alıp mis gibi çalışan bişeye dönüştirebilir miyim? diye sordum böylece bu fikir geldi aklıma...
  16. Ahmet Sevinç

Yazın Gpu indirimleri olur mu?

Arkadaşlar merhaba aklımda 3060 veya ti modeli var . Bugünlerdede iyi indirim oldu ama parayı denkleştiremedik . Sizce bu yaz herhangi bi mağaza tarafından böyle indirimler olur mu? veya yapılır mı? arkadaşlar düzenli olarak her yaz indirim yapan mağazalar varsa onlarıda yazarsanız iyi olur
  17. Ahmet Sevinç

Amd'de Lhr benzeri kısıtlama var mı?

Arkadaşlar merhaba biliyorsunuz nvidia siber saldırıya uğradı ve hackerler lhr'yi kaldırmasını talep ediyor eğer nvidia kaldırmazsa şirket büyük sıkıntıya gireceği için kaldıracak gibi gözüküyor . Bu durumdada Amd devreye giriyor . Nvidia kartların lhr açıldıktan sonra fiyatının artığını...
  18. Ahmet Sevinç

XFX s210 rx6600 alınır mı?

arkadaşlar merhaba şu anda piyasada en ucuz rx6600 ekran kartları bu markada bulunuyor ve çoğu kişide bu ekran kartını tavsiye ediyor ama aklımda acaba soğutması nasıldır? yazılım desteği var mı? oc'lu mu çıkıyor? gibisinden sorular geldi yanıtlarınıza göre almayı düşünüyorum aklımdaki model...
  19. Ahmet Sevinç

Amd FSR vs Nvidia DLSS

arkadaşlar merhaba bi ekran kartı almayı düşünüyorum ama bütçem 7000-8000 TL arası ve bu aradada çok güzel rx6600 modeli var ama ben dlss ve rtx yüzünden kararsız kaldım. Biliyorum 6000 seriside rtx açabiliyor ama dlss olmadığı için nvidia ekran kartları rtx açıkken daha fazla fps veriyor (dlss...
  20. Ahmet Sevinç

Amazon Jp Gümrük vergisi alıyor mu?

Arkadaşlar merhaba aklımda bi ekran kartı var 5300yen yani 6800tl ama ekstradan gümrük ödeyip ödemiyeceğimi merak ediyom . Birisi fiyatlarda vergi dahil demişti ama bana mantıklı gelmedi o yüzden konuyu açtım alışveriş yapanlar yazarsa güzel olur
Top Bottom