Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

650tl ye kablosuz kulak ici önerisi

Arkadaşlar merhaba huawei freebuds se almayı düşünüyorum ama daha iyisi varsa yazın lütfen en önemli kriterim kulaktan düşmemesi veya düşecekmiş gibi olmaması kardiyo sırasında şarj süreside iyi olsun önerilerinizi bekliyorum 1693389053 bunun dışında haylou gt7 de önerdiler nasıldır o da?
  2. Ahmet Sevinç

kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

arkadaşlar merhaba spora gidiyorum bol bol yürüyüş yapıyorum bazen koşuda oluyor onun için bir şey önerirseniz iyi olur istediğim şeyler bütçeme göre kaliteli olsun mikrofonu çok iyi olmasa bilede leş gibi de olmasın ses kalitesi iyi olsun ve kulağada otursun misal şu anki kulaklığım suratımda...
  3. Ahmet Sevinç

blackshark v2 kablo su geçirirse garanti bakar mı?

arkadaşlar merhaba şu flexi flex kablo su geçirmez değilmiş ben şimdi su deydirsem kısa devre yapsa garanti bakar mı?
  4. Ahmet Sevinç

razer kulaklık garantiye gider mi?

arkadaşlar merhaba ürünü alalı 3 ay olmuştur ne yazıkki sürekli hızlıca çekildi o yüzden jak girişi ile usb kartı arasında bir şeyler varmış gibi hissediyorum ama neyse ürünü yavaşça alırken çıt diye bi ses geldi umarım bişey olmamıştır derken sol taraf ses vermemeye başladı sadece sağ taraf...
  5. Ahmet Sevinç

kulaklık sallanınca cızırtı sesi geliyor

arkadaşalar merhaba razer blackshark v2 var biraz hor kullandım işte usb adaptörünü jak ile takıp pc ye takıyorsunuz ayağım takıldı sürekli ve jak aniden çıktı bu 20 kez olmuştur şimdide kulaklıklığı böyle hızlı bi şekilde sallayınca cızırtı sesi geliyor ( sanki sobada odun yakarsın onun...
  6. Ahmet Sevinç

tws kulaklık telefona bağlanmıyor

arkadaşlar merhaba elime hutt gc1 5.1 var ama telefon a3 2017 bluetooht 4.2 destekli bu cihazda denedim ama bulamadım ne yapmam gerekiyor yeni telefon mu almam gerekiyor yoksa bluetooth bağlantısını doğru yapmadım mı emin değilim ( telefon cihaz bulunamadı diyor bunun dışında kutu mavi yanıyor...
  7. Ahmet Sevinç

kulaklık oyun dışında çalışmıyor

arkadaşlar merhaba az önce battlefield 5 girdim orada çalışıyordu ama youtube veya başka bir yerde çalışmıyor yeni kulaklık aldım eskisindede aynı sorun vardı bundada var windovs deneme sürümü kullanıyorum ondan mı kaynaklı çünkü eskiden aktifti o zaman her yerde çalışıyordu şimdi oyun dışında...
  8. Ahmet Sevinç

Blackshark v2 aldım G.O H.O ?

arkadaşlar merhaba piyasadaki en ucuz fiyattan 1197 TL den mediamarktan aldım G.o mu H.o mu https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_razer-blackshark-v2-kulak-%C3%BCst%C3%BC-oyuncu-kulakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-siyah-1212892.html?rbtc=aka|ops|||p|standart|&v=1.29.6
  9. Ahmet Sevinç

jbl quantum 400 vs blacksahark v2

arkadaşalr merhaba aklımda bu 2 model var quantum 400 900tl ye benim için ideal bir fiyatta blacshark v2 ise 1200tl ve bana kalırsa bütçemi aşıyor hangisimi önerirsiniz jbl 9.1 ve dts teknolojisini destekliyor extradan usb ile bağlanma şansı var ama ses kartı yok galiba extradan blackshark v2...
  10. Ahmet Sevinç

Kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

arkadaşlar merhaba kendime kulak içi bluetooth kulaklık almak istiyorum ama güzel bi modele karar veremedim çünkü belli isteklerim var : 1) uygulaması olmalı ( olmasa bile eksikliğini hissettirmemeli) 2) dokunmatik özelliğinin olması ve dokunmatiğinin sapıtmaması 3) kutuda şarj göstergesi olmalı...
  11. Ahmet Sevinç

kulaklığım ses vermiyor

arkadaşlar merhaba kulaklığı hep kasanın jak girişinden takar kullanırım modeli : k27 x-jammer ama bugün aynı jak girişine takınca ses vermedi biraz daha araştırdım windovs un ayarlarındaki "ses" kısmından düzeltmeye çabaladım ama düzelmedi ne yapmam lazım yoksa yeniden mi başlatayım...
  12. Ahmet Sevinç

Bu kulaklıklardan Hangisi

merhabalar birkaç kulaklık arasında kaldım sizede atmak istedim öneriniz nelerdir 1) Corsair HS60 Pro https://www.newegg.com/carbon-corsair-hs60-pro-surround/p/N82E16826816148 2) artics 3 https://www.newegg.com/black-steelseries-arctis-3/p/N82E16826249228?quicklink=true 3) logitech g435...
  13. Ahmet Sevinç

kulaklığımın sürücüleri bozuldu ne yapmalıyım?

arkadaşlar merhaba elimde k27 x jammer kulkalık var ama son günlerde sanki kulaklık daha az ses çıkarıyor mesela 40mm sürücü 20mm gibi çıkarıyor max seste o yüzden sormak istedim ne yapablirim ürünü şoktan aldım fatura yok bi 6-7 ay daha kullanmak zorundayım ne yapabilirim
  14. Ahmet Sevinç

razer blackshark v2 x vs kraken x

arkadaşlar merhaba hangisini almamı önerirsiniz bütçem bu civarlarda rahat ergonomik 7.1 ve aldığıma pişman etmeyecek bir ürün istiyorum ikisinide indirim olunca almayı düşünüyorum @Evil Belief @bana beko derler
  15. Ahmet Sevinç

Hutt gc1 kulaklık alınır mı

arkadaşlar aklımda hutt gc1 var genellikle spor yaparken müzik dinlemek için takacam ama ara sırada oyun içinde kullanırım (müzik için üstün bi beklentim yok ses güzel gelsin dışardaki ses en az gelsin yeter) Bunun dışında telefonla görüşme yapmak için kullanacağım...
  16. Ahmet Sevinç

Alfais jak çoklayıcı alınır mı

https://www.akakce.com/ses-kablosu/en-ucuz-alfais-4457-kulaklik-mikrofon-cevirici-ayirici-donusturucu-coklayici-adaptor-fiyati,1095414313.html Arkadaşlar bunu sipariş ettim ama nasıldır merak ettim sizce nasil
  17. Ahmet Sevinç

Mikrofon için kullanılabilecek Yazılım

https://www.hepsiburada.com/rampage-sn-rmx8-echo-r-usb-oyuncu-masaustu-mikrofon-p-HBV00000R13I8 Arkadaşlar elimde bu model var. Amacım ise twitch veya youte'a video çekmek ancak mikrofon arka sesleri alıyor ve ses cızırtı çıkabiliyor. yazılım tavsiyeniz varsa söylerseniz güzel olur
Top Bottom