Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Yd telefon kayıt ettirmeden kullanabilir miyim ( wifi için )

arkadaşlar merhaba şimdi ben yd iphone 8 almayı düşünüyorum fakat sadece wifi ile kullanacağım yani sim vs. kullanmayacağım genede kayıt ettirmem gerekiyor mu ? Bİrde kutusunu açtırtsam vergi ödemem gerekir mi? ( abd )
  2. Ahmet Sevinç

Yardım a52s şarj sorunu yaşatıyor

arkadaşlar merhaba saçma ***** nem uyarısı verdi geçen günki ben sırf nem girmesin diye banyoda müzik açmayan adamım yani imkansız işte samsungun 😤 . Neyse bu sorunu telefonu kapatarak çözdüm ama süreklide kapat falan istemiyorum yetkili servise götürsem bakar mı çünkü dediğim gibi hiçbir sıvı...
  3. Ahmet Sevinç

Samsung şarj sorunları hakkında

arkadaşlar merhaba her şey orijinal bir tek eski kablo kullanıyorum onuda uzun diye onu kullanıyorum fakat bazen 5/6/12 saat şarj süresi falan yazıyor tak çıkar yapmak zorunda kalıyorum veya üflüyorum şu andada bi uyarı bipi geldi işte nem gidene kadar sallayın fanla kurutun diyor fakat hiç bir...
  4. Ahmet Sevinç

Güvenlik ilksei nasıl kapatılır

Arkadaşlar merhaba a52s güvenlik ilksei nasıl kapatılıyor
  5. Ahmet Sevinç

yd cihaz esim hakkında

arkadaşlar merhaba yd apple modellerinde hep esim le kullanabilirsiniz gibi açıklamalarla karşılaşıyorum pasaporta kayıt yapmadan kullanabilir miyim?
  6. Ahmet Sevinç

yurt dışından telefon getirmek hakkında

arkadaşlar merhaba bi akrabam abd de oturuyor ondan iphone 11 istedim oda yollayabileceğini söyledi ama telefonu pasaporta kaydettiricek arkadaşıyla yollayabilirmiş şu anlık net bi arkadaş yok öyle bende farklı çözümler bulup size sormak istedim 1) ptt veya başka kargo ile yollama imkanı var mı...
  7. Ahmet Sevinç

Bluetooth5.0 4.2 cihazda kullanılabilir mi?

Arkadaşlar bluetooth 5.0 bi ürün alıcam ama telefonum a3(2017) 4.2 destekli telefon . Bu telefonda bu ürünü kullanabilir miyim? alcağım...
Top Bottom