Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

fallout 4 dlc önerir misiniz?

arkadaşlar selam önerdiğiniz mutlaka alınması gereken dlc var mı?
  2. Ahmet Sevinç

rdr 2 mi uncharted mı?

arkadaşlar merhaba 2 oyundan birini indireceğim sizce ilk hangisini yükleyeyim tatil bitmeden birini oynamak istiyorum o yüzden sormak istedim
  3. Ahmet Sevinç

Assasins creed valhalla season pass 280tl ye alınır mı?

arkadaşlar selam ana oyunum var sizce bu dlc ler alınır mı önerir misiniz? veya bu fiyata değer mi?
  4. Ahmet Sevinç

Last of us dublajlı oynanmalı mı?

arkadaşlar selam uzun süredir ingilizce ile oynuyorum en son oynadığım dublajlı oyun crysis idi ve bence kötüydü seslendirmesi peki bu oyunun dublajını önerir misiniz?
  5. Ahmet Sevinç

Gears of war ultimate vs Gears 4 ?

arkadaşlar selam ikiside 12tl hangisini önerirsiniz daha seride yeniyim hiç oynamadım
  6. Ahmet Sevinç

Ac serisine hakim olanlar bakabilir mi?

arkadaşlar selam kütüphanemde unity , valhalla , oddsey , origins ve 1. oyun bulunuyor fakat ben valhallaya dlc almak istiyorum ( dawn of ragnorok ) değer midir 70tl ye? birde sydnicate almayı düşünüyorum onu önerir misiniz ( dlc şart mı birde şartsa hangisi ) ? son olaraksa 160 TL ye ezio...
  7. Ahmet Sevinç

dishonored 1 ve 2 alınır mı

arkadaşlar selam total 68tl var alınır mı sizce
  8. Ahmet Sevinç

half life 2 epsiode 1/2 olayı nedir?

arkadaşlar şimdi normal oyunu 10tl den almak istiyorum ama ayrı ayrı epsiode 1 ve 2 gördüm almama gerek var mı
  9. Ahmet Sevinç

Suicide squad oyunu kütüphaneden silindi mi?

arkadaşlar selam daha dün kütüphanemde idi galiba korktuğum başıma geldi ve kaldırmışlar
  10. Ahmet Sevinç

Chivarly 2 dlc önerisi

arkadaşlar selam şimdi çok sık chivarly oynamıyorum fakat son kez indirim varken dlc almak istiyorum hangi dlc almamı önerirsiniz hangisi en mantıklı
  11. Ahmet Sevinç

hurda laptop kaldıracak oyun önerisi

https://steamcommunity.com/profiles/76561199095707149/games/?tab=all https://support.hp.com/tr-tr/document/c03658634 https://www.epey.com/laptop/hp-pavilion-g6-1d48dx.html arkadaşlar merhaba metro last nigh kaldırır diye düşünüyorum bunun dışında gta4 , crash , medal of honor , batman arkham...
  12. Ahmet Sevinç

cod warzone 2 aldım ama modern warfare 2 kütüphanede var gösteriyor

arkdaşlar merhaba warzone 2 eklemiştim ama mağazada modern warfare 2 de " kütüphanede " yazıyor ve indir diyince normal warzone 2 yi indir diyor bu normal mi? 1688974798 şöyle arkadaşlar
  13. Ahmet Sevinç

Resident evil mı gow mu?

arkadaşımla birlikte resident evil 2 ve 3 almak istiyoruz hatta direkt hikaye için village , 7 falanda almak istiyoruz ama bir yandan da gow da almak istiyoruz ama zam yeme olasılığıda var sizin düşünceleriniz ne? bu arada hepsini aynı anda alamayacağız yani ya gow alacağız ya da re alacağız ( 4...
  14. Ahmet Sevinç

Spider man epic nasıl daha ucuza alınır ?

arkadaşlar merhaba 335 TL ama benim nasıl daha indirimli alabileceğim bir yol var mı? kupon vs.
  15. Ahmet Sevinç

Ac Origins splash ekran çözümü

arkadaşlar merhaba uzun bir süredir bu problemden muzdariptim 5 farklı yöntem denedim ( oyunu exe dosyasından başlatmak , dosyaları doğrulamak , procces monitör ile hata raporu oluşturma , silip yeniden yüklemek ve son olarak aşağıdaki video ) fakat sadece bu videodaki yöntem ile çalıştı videoda...
  16. Ahmet Sevinç

Pumpkin jack incelemesi

arkadaşlar merhaba malumunuz indirimler var ve şu sıralar bu oyunda bir indirime girmiş 50tl'den 17tl'ye bende bi inceleme/öneri yapmak istedim oyun hakkında görsel koymadım zaten yt de aratsanız bulursunuz - Oyun bir platform oyunu , ilk defa platform oyunu oynadım ve şahsen güzeldi özellikle...
  17. Ahmet Sevinç

Crash bandicoot ekranin tamamı gözükmüyor

Arkadaşlar merhaba aynen böyle kalıyor ne yapmam gerek
  18. Ahmet Sevinç

Yardım Conquerors 2.0 ekranın tamamı gözükmüyor

Arkadaşlar merhaba ekranın tamamı gözükmüyor kerem yılmazdan indirdim nasıl düzeltebilirim oyun 4k oynuyorum
  19. Ahmet Sevinç

Aldığım oyunlar iyi mi? ( steam indirimden )

https://store.steampowered.com/cart/ buradaki oyunlar güzel midir ? resident evil dışında hepsi hakkında bilgim var forza horizon 4 star wars fallen order marvel super heroes resident evil penal colony part1
  20. Ahmet Sevinç

Son of rome can artmıyor gibi

Arkadaşlar merhaba d-pad den en alttaki butona basıyorum ama can sanki artmıyor illa ölmem gerekiyor bu neden oluyor
Top Bottom