Arama sonuçları: *

1. Sir Alex Ferguson

Karantinada Ne Yapmalıyım?

Annem pozitif olduğu için karantinaya girmiştik bugün 11.gün annemin riski yok bulaştırma açısından ama benim daha 4 günüm var sıkılmamak için ne yapmalıyım?
  2. Sir Alex Ferguson

Babam Bilgisayarı Yasakladı!

Babam bugün bilgisayarı yasakladı bana :D Bu konuyu da telefondan yazıyorum, bilgisayarda çok oturuyorum desem günlük kitapta okuyorum yani boş geçirmiyorum günlerimi. Bilgisayardan kodlama da öğreniyordum babama söyledim millet boşuna para veriyor kurslara zaten dedi internetten nasıl...
  3. Sir Alex Ferguson

Z Kuşağına Laf Eden Adam!

Bu videodaki adam Z kuşağını (bizi) aşağılıyor. Aynı zamanda eğitim sisteminin kötü olmasını Z kuşağından biliyor :D Ve bizim zayıf olduğumuzu ve işe yaramaz birer çöp olduğumuzu söylüyor :D Neymiş efendim et yemiyormuşuz arkadaşın etin kilosundan haberi yok çünkü arkadaş Avusturya'da yaşıyor :D...
  4. Sir Alex Ferguson

Tosla Kart Alınır mı?

Konu dışına açtım eğer yanlış açtıysam lütfen düzeltin konuyu silmeyin. Tosla kart almak sizce mantıklı mı? Artıları ve eksileri nelerdir?
  5. Sir Alex Ferguson

Diyanet TV'nin Kiraladığı Lüks Tekne

Diyanet TV, Ramazan programları için günlüğü 35 Bin TL olan tekne kiralamış, Diyanetten yapılan açıklamada ise teknenin hayırsever biri tarafından verildiği söylenmiş. Konuyla ilgili birçok haber var onlardan biri de bu; Diyanet TV'nin kiraladığı lüks tekne haberi Görüşlerinizi nedir?
  6. Sir Alex Ferguson

Forumda rank atlamam için gereken mesaj sayısı nedir?

Merhabalar, forumda her rankın mesaj sınırı nedir biliyorsanız söyleyebilir misiniz?
Top Bottom