Arama sonuçları: *

1. baid

Her Gün Ücretsiz Steam Random Key Kazanmak! (GÜNCEL)

SÜRESİZ BİR ETKİNLİKTİR (HALA DEVAM EDİYOR 18/8/2022) İndieGala'yı bilen bilir gayet güvenilir bir sitedir. İndie oyunlar çıkartır/Bundle satar. Bu sitenin uzun zamandır yaptığı bir Steam Key dağıtımı var. Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve 120 civarı oyun kazandım NOT 1: Her key...
  2. baid

Xbox GamePass Metro Exodus ''Kullanılamıyor'' Hatası

Bu sorun sadece bende mi var yoksa genel bir sorun mu? Sadece bu oyunda böyle. 1 dakikanızı ayırıp kontrol eder misiniz?
  3. baid

Steam Kaderini Kendin Çiz Etkinliği!

Steam yeni bir etkinlik getirmiş arkadaşlar bende bugün fark ettim. Sizde faydalanın diye konu açayım dedim. Tüm hikayeleri tamamlarsanız 14 çıkartma ve 1 rozet kazanıyorsunuz. 1- Steam ana sayfasından fotoğrafta ki yeri seçiyorsunuz. 2- İstediğinizden başlayabilirsiniz hikayeler arasında...
  4. baid

Bu 3 Oyunun Ne Farkı Var

Half-Life 2: Episode 1 ve 2 ile Half Life 2 aynı oyun mu?
  5. baid

Steam Next Fest İndirimi/Etkinliği (Başladı)

Forumda gördüğüm kadarıyla birçok kişinin bu indirimden/etkinlikten haberi yok. O yüzden konu açtım. https://steamdb.info/sales/history/ Buradan kaç saat kaldığına bakabilirsiniz. https://store.steampowered.com/sale/nextfest
  6. baid

Steam Oyun Sayınızı Arttıran Bedava Oyunlar!

Hepsi ücretsiz. Kütüphanenize eklediğinizde profilinizde gözüken oyun sayısı artıyor.
  7. baid

Steam Drop Etkinliği

Şuan Steam'de birkaç oyunda drop etkinliği var. Drop için canlı yayınları izlemeniz yeterli. Benim bildiğim drop olan oyunlar: Human Fall Flat, For the King. Bu oyunların yayınlarını izlerseniz size de drop düşebilir. Drop ne diye soranlar için, drop oyunların kartları, arkaplan resimleri...
  8. baid

Steam Profilden Arkadaşları Görme Özelliği Kaldırıldı mı?

Önceden profilden kişinin arkadaş listesine girebiliyorduk sanırım kaldırılmış? Sizde de öyle mi?
  9. baid

Steam Yaz İndirimleri 2021 Ne Zaman Düzenlenecek? (Tarihi Belli Oldu)

Steam Yaz İndirimleri 2021 Ne Zaman Düzenlenecek? Valve şirketine çoğu duyuruyu ilk kez yapma şerefini uzun zamandır tattırmayan SteamDB sitesi, yakın bir zaman önce yeniden sahneye çıktı ve Steam Yaz İndirimi kampanya tarihlerini resmi duyurusundan önce sızdırdı. Bu yılın kampanyası, 24...
  10. baid

Steam'e Girebilen Var mı? Access Denied Hatası Alıyorum.

Arkadaşlar Steam'e girebiliyor musunuz deneyebilir misiniz? Access denied hatası alıyorum tarayıcıda. Clientden girmeye çalışınca da siyah ekran da kalıyor. Çözüldü.
  11. baid

Steam Hesabım Kaç TL Eder?

Herkes soruyor bende sorayım dedim :D https://steamcommunity.com/id/baid_73/ 1619380460 Hentaileri kart kasmak için aldım :D
  12. baid

Resident Evil: Operation Raccoon City Neden Steam de Yok?

Resident Evil: Operation Raccoon City Neden Steam de Yok? Steam sayfasına girince ''Bu ürün şu anda bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır'' yazıyor.
  13. baid

Steam rep4rep Etkinliği.

Evet rep for rep yani karşılıklı reputation. İsteyenler Steam hesabının linkini atsın karşılıklı Rep yapalım. Benim hesabım.
  14. baid

Steam Çöktü mü? Çok Yavaş ve Envantere Girmiyor.

Arkadaşlar steam çöktü mü? Çok yavaş ve envanterime giremiyorum sizde de böyle mi?
Top Bottom