Arama sonuçları: *

1. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Fan Seti Önerebilir Misiniz?

2'li ya da 3'lü olarak içinde kontrolcüsü ile gelen tercihen beyaz fan seti önerebilir misiniz? Nzxt beyaz H510 Flow'da kullanılacak. Dahili 2 adet siyah fan ile gelmekte.
  2. AbdullahAbDişindekiBoşluk

5600x İçin Bu Soğutma Yeterli Olur Mu?

Yanına hangi macunu önerirsiniz bi de? Mx-4 yeterli olur mu?
  3. AbdullahAbDişindekiBoşluk

1.000₺'Ye Kadar Hangi Soğutmayı Önerirsiniz? (12400f)

Yeni alınan 12400f'li sistem için stok soğutucu yerine soğutucu bakıyorum. 1.000₺'ye kadar ne önerirsiniz? Kit ile dahil olursa çok sevinirim
  4. AbdullahAbDişindekiBoşluk

ID Se 224 xt soket 1700 kit Var mı?

LGA1700 için uyumlu sanıp bu soğutucuyu aldık ancak uyumlu olmadığını öğrendik. Kit satılıyor mu? Yoksa iade mi etmeliyiz?
  5. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Pompa için 2000rpm normal mi?

Corsair H100i rgb platinum se model sıvı soğutmaya sahibim. Quiet modda olmasına rağmen PC 2000rpm'lerde çalışmakta. Az da olsa uğultu duyuluyor. Fazla mı hızlı?
  6. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Ryzen Master'in 5600x için verdiği değer normal mi?

Merhabalar, Ryzen Master kurdum ve Auto O.C modunda Apply dedikten sonra bu şekilde değer verdi. Soğutucum Corsair H100i RGB Platinum se ve anakartım da Asus Strix B550-A. Bu değer normal midir? Boşta %7-8 kullanımda şuan
  7. AbdullahAbDişindekiBoşluk

İşlemciye OC önerisi istiyorum

Anakart; MSI B450 Tomahawk MAX İşlemci; 3500x Soğutma; T6 Ultra O.C için tavsiye istiyorum, ne önerirsiniz... @CurosK
  8. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ Fanların RPM hızları arasında çok fark var?

Arkadaşlar değerler bu şekilde ve arada çok fark var. Hepsini Quiet ayarına getirdiğim halde birbirinden farklı dönüyorlar. Kasadan çok fazla ses geliyor, daha sonra sessiz oluyor. Aradan 1 dakika geçtikten sonra yine sesli çalışıyorlar. Bunları tek ve stabil bir ayara nasıl getireceğim?
  9. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ Bu soğutucuya bu macun iş görür mü?

Hayırlı ramazanlar dostlar, Resimdeki soğutucu için adamla anlaştık ve yine resimde gözüken macunu getirecek. Sorum şudur ki o macunu 5600x işlemcim ile kullanırsam bir sorun olur mu?
  10. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Fan Konumlandırma

Dostlar iyi akşamlar, Konu açtım ama cevap gelmedi tekrar açıyorum. Nzxt h510 vb. Kasa kullanılan 2 video izledim. Adam fanları radyatörün kasa içi tarafına doğru konumlandırıp pull ya da push konumunda yapıp RGB gözükmesin değil de dışına doğru takıp push yapıp önden de RGB leri göstermiş. Ama...
  11. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Soğutucu Fan Konumlandırması

Dostlar Günaydın, • Bu adam fanları normal bir biçimde içten pull ya da push değil de kasanın önüne koyarak push yapıyor yani bu sayede RGB'ler de gözüküyor. Ama anlamadığım orayı montajlarken sanki modüler bir parçaya takıyor sonra oraya takıyor pek orayı göremedim. Sormak istediğim bu tüm...
Top Bottom