Arama sonuçları: *

1. AbdullahAbDişindekiBoşluk

2k 165hz-240hz Monitör Önerebilir Misiniz?

Oyun amacıyla kullanılacak 12400f-3070ti kombosuyla birlikte. Bu yüzden 2k bir monitöre ihtiyaç var. Sizden ricam 27" 1500r kavisli bir monitör önerebilir misiniz?
  2. AbdullahAbDişindekiBoşluk

LG 24MP60G monitörümü kaça satabilirim?

Monitör bu: https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lg-24mp60g-b-24-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1234986318.html Bana beleşe gelmişti. Şimdi satıyorum, kaça koymalıyım? 24" 1ms 75hz IPS panele sahip
  3. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Monitör DP - HDMI Vers. Çözünürlük ve Hertz Desteği

Son birkaç günde bu konu hakkında çok fazla post gördüm. Tüm postları tek bir konuda cevaplamak için açıyorum... DISPLAY PORT HDMI
  4. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ Amazon.com.tr ölü piksel garantisi veriyor mu?

Amazon.com.tr'den bir monitör alınırsa ve ölü piksel çıksa, iade kısmında sorun yaşanır mı? Daha önce deneyimleyen/bilen var mı?
  5. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ Monitörden TV olur mu?

Dostlar elimdeki eski 1440*900p 16:10 monitörü mutfakta TV olarak kullanabilmem mümkün mü? Monitörde VGA girişi mevcut bu yüzden HDMI çıkışlı bir uydu alıcısı + VGA-HDMI dönüştürücü ile görüntü alabilir miyim?
  6. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Bu monitörü satarsam ne kadardan satmalıyım?

Elimde bu monitör mevcut. Bana hediye geldi. Kutusu faturası vs. yok. Renkleri vs. acayip iyi gösteriyor. Ama 75hz. Bunu satarsam ne kadar yazmalıyım ilana.
  7. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ 24" 165Hz Önerisi Alabilir Miyim?

Dostlar 5600x + 6600Xt monitör önerisi istiyorum. Testlere baktım 1080p Ultra ayarlarda genelde 100+ FPS değerleri veriyor. rekabetçi oyunlarda ise FPS değerleri 200-300 oluyor. Bu yüzden 165Hz mantıklı geldi. 24" boyutlarda 165Hz bir monitör önerisi yapabilir misiniz? Pivot özelliği olursa ve...
  8. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Monitörüm yanmış olabilir mi?

Bugün neredeyse tüm gün açık kaldı PC. Ve durduğu yer gerçekten çok sıcak. Monitör de eski bir monitör, hani şu Casper'in 5ms 1440x900 efsane monitörü var ya :D o işte. Bugün bi gariplikler sezdim, LOL oynarken olur olmadık yerlerde sebepsiz Alt taba düşüyor gibi ekran kararıyordu sonra ben alt...
  9. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Hangi monitörü seçmeliyim?

Dostlar merhaba, • Dün "İncehesap Gaming Gecesi"nde Gigabyte G27QC monitör 3.100 TL'ye 5 adet stok ile satışta idi. • Bu monitörün özellikleri vs. gayet güzel, artı olarak ayap yapısı vs. bu fiyat bandındaki muadillerine göre gayet güzel ve pivot özelliği de bulunmakta. Ben daha önce "MSI...
  10. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Öneri 2K Monitör Tavsiyesi, (son 3 stok)

https://www.n11.com/urun/msi-optix-g27cq4-27-165hz-1ms-curved-wqhd-gaming-monitor-1295884?magaza=raptorbilgisayar2&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
Top Bottom