Arama sonuçları: *

1. AbdullahAbDişindekiBoşluk

İos Geçici Olarak Titreşim Kapatma Mümkün Mü?

Dostlar ios cihazım var ve sessizde kullanıyorum sürekli. Ancak sessizde bile olsa titreşim aktif. Bu gerek ofiste gerekse de okulda kulak tırmalayıcı oluyor. Ama kapatmak da istemiyorum titreşimi çünkü dışarı çıktığımda da lazım oluyor. Rahatsız etme özelliğini açarsam da bu sefer hiçbir mesaj...
  2. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ 14 Pro Max Kayıt İşlemi İçin Ne Yapmam Gerek?

Dostlar yurtdışı 14 Pro Max aldım. Alırken sanki adam 16 ay falan böyle kullanabilirsin tarzı bir şey söylemişti ama yanlış da anlamış olabilirim çok önemli değil. Şimdi bir mesaj geldi ve 120 günlük kulanımım olduğu belirtildi yasal uyarınca. Yakın zamanda ailem yurtdışında seyahate çıkacak...
  3. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Hattımı Faturalıya Geçiremez Miyim?

Dostlar bu zamana kadar hep faturalı hat kullandım. Geçen gün de Vodafone ile olan taahhüdüm bittiğinden dolayı fiyatlara göz gezdirmeye başladım. Vodefone'nin bana önerebileceği güzel tarife yoktu. TT'ye de baktım orada da bulamadım. Daha sonra forumda BimCell öneren olunca ben de baktım...
  4. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Vodafone'de Taahhütüm Bitiyor, Nereye Geçmeliyim?

Vodafone'de 2 yıldır 32₺ ödediğim bir tarifedeydim. Yarın sonlanıyor. Yeni tarifeyi bana 70₺ gibi bir fiyattan satmaya çalışacaklar. Her yere bakıyorum da hiç 40-50₺ gibi bir tarife bulamadım. İnternete ihtiyacım yok. 2-3gb yeterli. Zaten hep çark çevirmeden vs. geliyor. Dakika da pek önemli...
Top Bottom