Arama sonuçları: *

1. vonaleee

Yardım Kalyoncuoğlu iletişim alışveriş yapan oldu mu?

https://instagram.com/iletisimkalyoncuoglu?igshid=MzRlODBiNWFlZA== Arkadaşlar bana da bir akrabam sordu öyle haberim oldu... Fiyatlar çok çok düşük sebebini bilmiyorum Sizce tamamen dolandırma amaçlı mı yoksa başka bir şey mi Burayı duyan eden var mı merak ettim
  2. vonaleee

Mutfak tüpüne büyük zam ! 53 TL 🔥 🔥 🔥

3 haziran 350 9 haziran 365 7 temmuz 380 10 temmuz 387 16 temmuz 440
  3. vonaleee

Molfix 5 Numara adet: 2,034tl nays ile 1,72 TL

Burada ihtiyacı olan var mıdır bilmem ama fiyat çok güzel arkadaşlar https://www.pazarama.com/molfix-bebek-bezi-ultra-firsat-paketi-junior-5-no-78-li-p-8690536845064 normalde 2.60 3 TL civarında satılıyor bu bezler 2 gündür arıyordum denk geldim
  4. vonaleee

Araç kamerası alacağım ama?

arkadaşlar oyuncak hobi mağazasından hk 30 araç içi kamera alacağım.hatta sipariş verdim kargo şuan şubede bekliyor siteyi gezerken iade bölümünde şöyle bir ibare gördüm ve çok yanlış geldi bana.bu yazılanlar normal mi? telefona sim kart takınca iade alınmadığını biliyordum ama kamera ile...
  5. vonaleee

Koray Spor Alışveriş deneyimi

n11 hb amazon gibi sitelerden yüzlerce siparişim oldu ilk kez böyle bir durum başıma geldi... satıcı firma bütün platformlarda onaylı satıcı ve yüksek değerlendirme puanlarına sahip 22 kasım günü engelli bir arkadaşım için ayakkabı siparişi verdim.. normal şartlarda 1-2 gün sonra siperiş...
  6. vonaleee

"X ürün amazon.com.tr de daha önce kaçtan satıldı" programı

Arkadaşlar amazon.com.tr açılmadığı zamanlarda bi uygulama veya site hatırlıyorum ürünün linkini yapıştırıyorduk akakçe gibi geçmişteki amazondaki fiyatlarını gösteriyordu hatırlayan var mı?
  7. vonaleee

wd blue sn570 500 gb 700tl ye satıyorum

selamlar dolap uygulamasına 777 TL den ilan vermiştim biri almış ilanı vereli 2 ay falan oluyor 700 TL nakit geçecek elime sizce nasıl sattığım fiyat? açılmamış kutu
Top Bottom