Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

PowerPoint Sunu Nasıl Otomatik Olarak İlerlettirilir?

İstediğim şey, kendi kendine 20 saniyede bir sayfa ilerletsin. Tüm sayfalar bitince geri başa geçsin. Bunu nasıl yapabilirim?
  2. -Akın Taşkan-

Videoya nasıl yazı yazabilirim?

Ya bu ***** Microsoft Movie Maker'i kaldırmış windows 10'dan fotoğraflar uygulaması ile de yazamadım yazı videonun üstüne nasıl yapacağım? 1637875688 Ya da sesi nasıl arttırabilirim?
  3. -Akın Taşkan-

Yanlışlıkla 2 kere visual studio indirdim

Yüklenirken bilgisayar başında değildim. 2 katı yer kaplıyor mudur?
  4. -Akın Taşkan-

Microsoft Office OneNote Anahtarı Word'de çalışır mı?

Soru yukarıda. Benim bildiğim tüm ofis programlarının anahtarı tek oluyo ama elimdeki anahtarda yalnızca onenote yazıyor.
  5. -Akın Taşkan-

Bu sisteme windows 10 home basic kurulur mu?

ekran kartı gt 520M depolama samsung hdd Şu anda orijinal windows 7 home basic kurulu bedava 10'a yükselteceğim 1627810996 gt 520m hd graphics 3000'den birazcık daha iyi bir kart
  6. -Akın Taşkan-

Sibelius ses sorunu l Eror: 40206 Sisteminizde yüklü sürücü yok.

Ses gidiyor sibeliusu açtığım an bu hata çıkıp. Normalde var.
  7. -Akın Taşkan-

.odt dosyasını nasıl açarım?

ssoru başlıkta 1621942276 Allah Allah daha demin açılmıyordu şimdi normal word ile açtım qwe çözüldü
  8. -Akın Taşkan-

Orijinal windows keyim var (oem değil) kullanamıyorum

Laptop'u aldığımda gelen versiyonunun var ama kullanamıyorum format attım gitti o sürüm keyim duruyor kullanamaz mıyım geri? 1621510809 Windos 10'a yükselteceğim şuradan https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10?utm_source=webtekno
  9. -Akın Taşkan-

MSI After Burner voltage curve editor açılmıyor

ctrl + F yapıyorum açılmıyor voltaj kontrolü ve voltaj takibi açık nvidia ekran kartım var
  10. -Akın Taşkan-

Windows 7 güncelleştirme yapmadan nasıl kapatırım bilgisayarı?

Bilgisayara güncelleştirme gelmiş baktım ne diye ofis programlarına gelmiş excel falan boşu boşuna kaç gb şey yüklemek istemiyorum
  11. -Akın Taşkan-

Windows Movie Maker konusunda yardım

Arkadaşlar 23 Nisan için slayt yapmam lazım açtım movie makeri videoları vb. birleştiriyorum ama bir videoda hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen sorunlu diyor 1619102635 ne yapmam lazım
Top Bottom