Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

FEN'den EA Geçmek İstiyorum

Arkadaşlar 11. sınıfım 12'de EA geçmek istiyorum ama aileme söyleyemiyorum. Anneme derdimi anlatmaya çalıştım dalga geçtiğimi sandı ciddiyim deyince kızdı. Fen lisesinde okuyorum okul değiştirmem gerekiyor. Babama daha konuyu bile açmadım ama o dünyanın en iyi lisesinde okuyorum zannediyor ve...
  2. -Akın Taşkan-

Türkiye'de Seçmeli Ders

Ne kadar da güzel seçiyoruz değil mi?
  3. -Akın Taşkan-

Yapmak istediğim işi nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba, ben karar verdim ulaştırma mühendisi olacağım. Yol, köprü, demiryolu, kavşak, sokak, trafik ışıklarını vs. yapmak istiyorum. Toplu taşımayı düzenlemek istiyorum. Farz edelim ki güzel bir üniversiteden (misal Boğaziçi) inşaat mühendisliği ulaştırma ana bilim dalından güzel bir...
  4. -Akın Taşkan-

Eşit Ağırlık / Sayısal ve Üniversite konuları // Kafam Çok Karışık

Şimdi benim çok saçma bir sorum var. 10. sınıfım ve aklımda üniversite için bir kaç bölüm var. Alan seçme konusunda da bir problemim yok babam sağ olsun okul değiştirmeme izin vermiyor ve fen lisesiyim :peeposad2:. Bana sayısal yolları göründü anlayacağınız. Ama ben bunu bir fırsat olarak...
  5. -Akın Taşkan-

Lise Nakil Nasıl Yapılır? Yapmalı mıyım?

Arkadaşlar internette bir türlü temiz bilgi bulamadım 11. sınıf başı başka bir okula gitmek istiyorum diyelim, nasıl gerçekleşiyor bu olay? Neler esas alınıyor?
  6. -Akın Taşkan-

[TYT Kkimya] Mol Hesaplama

N2 + 3H2 --> 2NH3 Denklemine göre 0,3 mol N2 ve 1,2 mol H2 nin tepkimesinden en çok kaç mol NH3 oluşur?
  7. -Akın Taşkan-

[TYT Kimya] İyon Katyon nasıl yazılır?

Mesela, KI + Pb(NO3) --> PbI2(k) denkleminde net iyon denklemini yazacağım yazamıyorum.
  8. -Akın Taşkan-

EBA Sayfama Ulaşamıyorum

Buradan ileri gidemiyorum zaten dersteyim :D?
  9. -Akın Taşkan-

İşlemediğimiz bir şeyden sınav olabilir miyiz?

Bilgisayar dersine doğru düzgün hoca girmedi, 3 kere öğretmen değişti falan. Ayda 1 girdi giren de. Sene başı giren manyak karı güç tuşuna basılınca bilgisayar açılır falan diyordu, "ram" geçici hafızadır, "hart tisk" depolama modülüdür zart zurt bişiler yazdırdı elindeki kitaptan. Sonraki hoca...
  10. -Akın Taşkan-

İnternetten psikoteknik sınavı olabilir miyim?

Gitmeden önce hazırlık olsun diye. Olan birisinin video kaydı şeklinde bulamadım internette. Şunu bulabildim anca. http://psiko-teknik.segmenler.com.tr/src/uygulanan-testler/ 1632577681 https://www.youtube.com/channel/UClgR_0k3AlJZfBb7O8s-Isg/videos bu kanal yayımlamış her şeyi
  11. -Akın Taşkan-

Okul kuralları nerede yazıyor?

Soru yukarıda
  12. -Akın Taşkan-

Okul bando takımı nasıl kurarım ve okulum kurmama izin verir mi?

Arkadaşlar bu konuda bilgiliyim ve trompet, trampet vb. çalmayı majör hareketlerini biliyorum. 9. sınıfım 10. sınıf başında idareye sorsam okul bando takımı kulübü kurmama izin verirler mi? Bu işler nasıl oluyor? Okulda doğru düzgün kulüp mulüp yok dünyanın en asosyal okulu olabiliriz ama ben...
Top Bottom