Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

1000 TL Bütçe HDD öNERİSİ

1.5, 2 TB olabilirse güzel olur, yok 1TB olacaksa da bari piyasanın en güzeli en hızlısı olsun. Teşekkür ederim.
  2. -Akın Taşkan-

Yenilenmiş 2. El HDD'ye Kaç Para Verilir?

Bilgisayarcıdan alacağım.
  3. -Akın Taşkan-

1TB HDD'ler Ne Zaman İndirime Girer?

Şimdi ben de biliyorum Segate, WD, Toshiba almayı ama ne desem... bütçe çok dar, hattâ o kadar dar ki cebim büzüldü kendi içine girdi. Ne zaman indirime girer HDD'ler, nasıl uyguna alabilirim? Benim için lâzım olan o aslında.
  4. -Akın Taşkan-

Sata 1 HDD kullanılır mı

sadece video depolayacağım belki strateji oyunları da.
  5. -Akın Taşkan-

500GB M2 SSD Ne Kadar Boş Yer Kalmalı?

Toplam 465GB yer var. 148GB boş. Forza Horizon 4 indireceğim 98Gb. Geriye 50Gb kalıyor. SSD'nin %10'u 46GB. İndireyim mi yoksa 3-5 bir şey sileyim mi? Silmek istemiyorum ama SSD'imi oyunlarımdan daha çok seviyorum. 1632505280 Mobildekiler için SSD WD 500GB SN550 M.2
  6. -Akın Taşkan-

DVD Rom DVD'yi okumuyor

Başka DVD'yi okudu, başka CD'yi de okudu. Okumadığı DVD'yi başka DVD Rom okudu. Anlamadım gitti. 1630852822 dvd bu 1630852921 @Windows 11 aşığıyım
  7. -Akın Taşkan-

Usb belleği hdd gibi 2 parçaya bilebilir miyim?

Soru başlıkta
  8. -Akın Taşkan-

CD açılmıyor disk yazma korumalı diyor

Böyle diyor içindeki verileri kaybedemem biçimlendir diyerek
  9. -Akın Taşkan-

Hdd mi bağlayamıyorum

Sorun bu da g3 kasam var sata veri kablosunu taktım ama sata güç kablosunu bulamıyorum anakart kutusundan 2 kablo çıktı birini taktım diğeri ne anlamadım
  10. -Akın Taşkan-

1 TB / 500gb HDD lazım bütçe kısıtlı

Arkadaşlar ortalama fiyatlar nedir? 1 TB veya 500gb hdd alacağım (fiyat karar verecek buna) ama hiçbir fikrim yok. 2. el alınır mı?
  11. -Akın Taşkan-

Laptop'umda 2 hdd gözüküyor ama 1 tane var ?!?!

Bu gün laptop'umu açtım ve sadece 1 hdd gördüm burada 2 tane var neden?
Top Bottom