Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

Bu Oyunlar Nasıl Yapılıyor?

Arkadaşlar Havsala, Plauge M.D., Potion Craft, Strange Horticulture gibi oyunların oyun motoru ne ve nasıl yapılıyorlar?
  2. -Akın Taşkan-

Persona 5 Royal HDD'ye mi İndirilmeli SDD'ye mi?

Soru başlıktaki gibi. SDD'mde yeterli yer yok o yüzden bazı şeyleri silmem gerekecek.
  3. -Akın Taşkan-

Minecraft Bedrock Bu Modpack'in Adını Bilen Var Mı? (Cennet Modu)

Link vs. atabilecek var mı bulamadım ben.
  4. -Akın Taşkan-

Strange Horticulture Oyun Motoru Nedir?

Soru başlıkta
  5. -Akın Taşkan-

Max Payne'e nereden sahip olabilirim?

Steam'den kalkmış, Güvenli bir site var mı indirebileceğim?
  6. -Akın Taşkan-

Dark Souls 1 OYNAYAMIYORUM BELL GARGOYLE'U GEÇEMİYORUM

Ya geçemiyorum bu salağı 12 saat oynadım hâlâ buradayım yeter artık yeter toplam 7-8 kere vursam öldürecek durumdayım ama 2 ejder olunca VURAMIYORUM ANINDA 2 ATEŞ ARASINA ALIP PESTİLİMİ ÇIAKRIYOR HELP ME NABCAM YA.
  7. -Akın Taşkan-

God of War Ön Sipariş'in Olayı Ne?

Ön siparişe özel bir şey veriyorlar mı? Ve Elden Ring'i çıksın öyle alırım dedim 200 TL zam yedi o.O2 4 yıllık oyun çıktıktan sonra zam yer mi?
  8. -Akın Taşkan-

Control isteyen varsa vereyim

Prime gaming kod olarak verdi benim epic hesabımda var Control isteyene atayım kodu gog.com hesabınıza geliyor oyun.
  9. -Akın Taşkan-

War Mongrels Alan var mı? Beraber oynayalım.

Saat 19'da çıkıyor şu anda Epic'te 53,60 co-op daha zevkli olur.
  10. -Akın Taşkan-

Sağlam Şimşek Mcqueen oyunu var mı?

çok severim en büyük hayalim nascar yarışçısı olmak ama imkânsız işte :d Oyunu var mıben çok bakındım ama bir tek ps2'de bir oyun buldum bayağı kötü o da.
  11. -Akın Taşkan-

Nier oynayacağım yardım

Ben Nier serisini oynamak istiyorum ama ilk oyun hakkında çok güzel şeyler denmiyor oynamalı mıyım? 2. oyun 1. oyun ile çok bağlantılı mı? A2 ~ B1 İngilizcem var yeter mi? Diyaloglar hemen geçiyor mu geçmesi için biz mi bir tuşa basıyoruz? Oynayan birisi aydınlatırsa güzel olur.
  12. -Akın Taşkan-

Cyberpunk 2077 Ne Hâlde?

(zaman ayarlı) burada bahsedilen buglar, glitchler, yapay zekâ problemleri ne hâlde?
  13. -Akın Taşkan-

İndirimde Sekiro kaç TL?

Şu an 180 TL indirimde daha iniyor mu? Enucuzoyun.com şu an çalışmıyor var mı böyle bir başka site?
  14. -Akın Taşkan-

Yardım Monitörümde yeşillenmeler var

Nokta nokta yeşillenmeler var başka oyunlarda yok sabah oynarken witcher'da da yoktu ama şimdi var sadece Ram frekansımı 2100 mhz'den 3200 yaptım bios ayarlarından o kadar. Fotoğrafı telefondan atıyorum 1dk 1628267045 1628267104 Kamerayı döndürünce var olanlar siliniyor başka yerde yenileri...
  15. -Akın Taşkan-

Minecraft modpack hazırlıyorum mod önerebilir misiniz?

Modpack de atabilirsiniz içindeki modlara bakarım ya da 1-2 mod da önerebilirsiniz uçuk kaçık şeylerden tutun teknik modlara kadar her şeyi severim sürümü 1.12 düşünüyorum.
  16. -Akın Taşkan-

7.75 TL'ye ne alınır?

Steam'den oyun tabii ki. Ben şunları düşündüm ama emin değilim Styx: Master of Shadows Trine 2:Complate editions 1624830978 @Arex
  17. -Akın Taşkan-

Witcher oyun kayıtları

Witcher 1 kaydı ile Witcher 2, Witcher 2 ile Withcer 3'e başlamak ne işe yarıyor?
  18. -Akın Taşkan-

Yardım Witcher enhanced edition steam açılmıyor

Dosya bütünlüğü tarattım düzelmedi, sildim yükledim düzelmedi. DirectX falan geliyor aklıma ama yuh yani orijinal steamdan aldım oyunu bir zahmet yüklüyordur herhâlde? Eskiden oynuyadım bitirdim hatta ama geri dönmek istedim tekrar yükledim silmiştim açılmıyor şimdi. 1623712662 Ürün kodunu...
  19. -Akın Taşkan-

Normal zula ile steam zula farkı ne?

Soru başlıkta
  20. -Akın Taşkan-

Düşük sistem için Hitman gibi oyun. 20 TL

Soru başlıkta 20 yi eccük geçebilir 1622392506 sistem gt 520m 6gb ddr3 ram i5 2450m
Top Bottom