Arama sonuçları: *

1. @TheDark

Klasik müzik önerir misiniz?

Böyle heyacan verici tarzda müzikler olursa iyi olur.Spor yaparken dinliyorum.
  2. @TheDark

Rap Tarihindeki En İyi Dissler Hangisi?

Bana göre en iyi dissler: Fuat-Kırmızı Halı Ceza-Mürekkep Doldurdum Sansar Salvo-Paranı Verdim Hidra-Beddua Hidra-Beyaz Diş Jokzilla P2 ve P3 Joker-Yarasa Koleksiyonu Joker,Allame-Piyango Hayki-Deli Enes Alper-Sakat Bırakırım P5 Beta-Osonpanç
  3. @TheDark

Yabancı rock şarkı Önerisi

Yabancı Rock müzik önerir misiniz? Böyle çok ağır değil içeriği söz ağırlıklı olan sakin yabancı rock şarkıları önerir misiniz?
  4. @TheDark

Gece çıkan parçaları nasıl buldunuz?

Şanışer'in Umut albümü çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim.Spotify NKVT kapağı oldu.Playlistime bunları ekledim: Joker,engelliler haftası için şarkı hazırlamış.Güzel şarkı olmuş.Klibi çok anlamlı.Dinlemenizi tavsiye ederim. Norm Ender bana göre kötüydü.Club house tarzı gibi bir şey...
  5. @TheDark

Joker Element albümünün cdsini nerden bulabilirim?

Joker Element albümünün cdsini nerden bulabilirim? 2.el sitelerine baktım kullanıcılarına yazdım 1 aydır cevap vermedi.
  6. @TheDark

Kendisi ile çelişen rapçiler

1.SAGOPA KAJMER Sagopa Kajmer,rapçi Velet ile düet projesi vardı.Fakat Sagopa Kajmer sonradan bu projeyi iptal etti.Çünkü Velet,Sansar Salvo ile Katliam 2 projesinde yer aldı.Sansar Salvo ise yıllar önce Sagopa'ya diss attı.O yüzden proje iptal edildi.Ama sagopaya yıllar önce diss atan Patron...
  7. @TheDark

Beatimi nerde satabilirim?

Trap Beatimi nerde satabilirim?
  8. @TheDark

Herkesin müzik zevki farklıdır

https://forum.donanimarsivi.com/konu/bir-insan-neden-tuerkce-rap-dinler-ki.315920/ Türkçe rapi dinliyorum.Çünkü kliplerinde kalça olmaması,popçular gibi aşk lirikleri yazmaması.Rap gerçekleri yazar.Bu arada Türkçe rap dinlenir.Bence küçümseme.RAP SOYTARILIK DEĞİLDİR. Herkesin müzik zevki...
  9. @TheDark

Joker'in 30 şarkılık ''Kirli Beyaz Bozuk Kaset'' albümü yayında!

Joker'in Kirli Beyaz Bozuk Kaset albümü yayında.Albümde 30 şarkı var.Şarkıların hepsi eski yıllara ait.2005'ten bile şarkıları var albümde.Albümde Allame ile eski günlerini yansıtması çok iyi olmuş. Albümü burdan...
  10. @TheDark

Duygusal trap beatimde kullanabileceğim beğendiniz ses efektlerini paylaşır mısınız?

Duygusal trap beatimde kullanabileceğim beğendiniz ses efektlerini paylaşır mısınız?
  11. @TheDark

Fl Studio'da kullandığım pluginler

Fl Studio'da kullandığım pluginler: ReFX Nexus Cymatics Diablo Lite Soundgoodizer Xpand!2 Bitsonic Keyzone Classic Labs Fab-filter Pro Q 3 2S Vocal Remover Omnisphere Spectrasonics Keyscape Native Insturement Kontakt Ozone 9 İzotope Vinyl Sonatina Orchestra Drum kitlerden ise Berkay...
  12. @TheDark

Hiphop'un Doğuşu ve İlerleyişi

İlk rap şarkısı Andriano Celentano'nun Prisencolinensinainciusol şarkısıdır.(Tabi o zaman daha rap bilinmiyor) Hiphop,East ve West Coast bölgelerinde yayılmaya başladı.Ondan sonra Tupac,Biggie,Snoop Dogg,Dr,Dre ve Eminem gibi rapçiler doğmuştur.Bu rapçiler ile rap müzik tüm dünyaya yayıldı...
  13. @TheDark

Freestyle Kapışması Var

KATILIM OLMADIĞI İÇİN KAPIŞMA İPTAL EDİLDİ.GELECEK HAFTA YENİDEN DÜZENLENECEK.
  14. @TheDark

Rhyme Nasıl Yapılır?

Rhyme(kafiye) nasıl yapılır? Bu soruyu örnekle cevap veriyim? Mesala örnek: D u r a r ı m h a y a t t a S u r a t ı m k a n l a N a s ı l d u r a r ı m a y a k t a Mesala örnek yani siz böyle kısa lyricsler kullanmayın. DİKKAT TON BENZERLİKLERİ VAR RENKLERDE.KELİMELERE DİKKAT EDİN.
  15. @TheDark

Rap Hakkında Merak Edilen Sorular

5 aylık ban sürecimden sonra geri döndüm.Bunun üzerine böyle bir konu açtım. RAP NEDİR? Rap kafiye,flow,flex yaparak sokak dili sanatıdır.Hayatın gerçeklerini ve toplumsal sorunları ele alır.Battle rap sertlik barındırır ve sokaktan bahseder.Trap şöhreti belirtir. RAP SERSERİLİK MİDİR? Hayır...
  16. @TheDark

Türkçe Rap Bilgi Köşesi

-Sagopa ve Ceza, Kolera'dan dolayı kavga etmiştir. -Ceza ve Şam,Ttnet reklamında oynamıştır. -Patron, New Era adlı şapka şirketinden “cap” yani şapka satın almış ve sonra kendi dükkanında satışa koymuş, bunun yasak olduğunu belirten New Era ise Patron'a dava açmıştır. -No.1 ile Defkhan düet...
Top Bottom