Arama sonuçları: *

1. A

Çözüldü✓ DeepCool AG400 BK ARGB 120mm alınır mı ?

https://www.tebilon.com/deepcool-ag400-bk-argb-120mm-fanli-siyah-islemci-sogutucu/ bu fiyata bu soğutucu alır mı arkadaşlar hani çok öven oldu son bir kez daha sormak istedim umarım bahsedildiği gibi sesiz çalışıyordur. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  2. A

Yardım Amd R7 2700X için sıvı soğutma tavsiyesi

Galiba sıvı soğutmam arızalandı. İşlemcim Ryzen 7 2700X. İleride değiştirme ihtimalini de göz önünde bulundurarak, sesiz ve iyi bir soğutma performansı sunan bir sıvı soğutma tavsiyesi istiyorum. Maksimum bütçem 3000 TL civarında, maksimum 3300 TL ama iyi ise biraz daha arttırabilirim...
  3. A

Yardım Dark aquaforce W242r işlemciyi soğutmuyor

İşlemcim açılışta bir anda 85 derecelere kadar çıkıp sonra bilgisayar sıcaklıktan dolayı kapanıyor işlemci üzerinde Dark aquaforce W242r modelli sıvı soğutma açılışta fanları çok hızlı dönüyor ama çare etmiyor ve sorun düzelsin diye termal macununu da daha dün yeniledim ona rağmen sorun devam...
  4. A

AMD Wraith Spire kaça satılır

AMD Wraith Spire İşlemci Soğutucusu var elimde hiç kulanmadım kendi sıvı sogutucum oldugu için fan bir gün bile çalışmadı anlayacagınız kutusu falan da duruyorboş boş duracagına satıp kasa fanı alsam mı diye düşündüm sizce kaça sata bilirim
  5. A

Yardım uygun fiyatlı dörtlü kasa fanı (sessiz çalışan ) önerisi

başlıktada belirttigim gibi uygun fiyatlı dörtlü kasa fanı var mı önere bileceginiz çünkü şuan kullandığım fanlar çok sesli olduğundan çok rahatsız ediyor hem sesiz hemde uygun fiyatlı bir fan arıyorum 4 tane alma fikrim var önerinize açıgım fiyat bandında bir şey belirlemedim ama sesiz ...
  6. A

Yardım dark aquaforce w242r ledleri kapatama nasıl olur

arkadaşlar bu ledleri kapatma imkanım var mı özelliklede işaretli kısmın ledini
Top Bottom