Arama sonuçları: *

1. Ardanizz

pc açılıyor ekran gelmiyor

3 ay önce aldım bilgisayarı gayet güzel kullandım pc açılıyor biosa girebiliyorum ancak windows ekranina geldigimde ekran siyah kalıyor windows-shift-kontrol-b denedim ayrıca ctrl-alt-deleteden görev yöneticisine girmeyi denedim ancak açılmadı
  2. Ardanizz

SG-218 Titreşim sorunu

Menüye girince vibration veya titreşim yazmıyor böyle bir ekran geliyor ve ürünün açıklamasında titreşim olduğu yazıyor nasıl düzeltebilirim
  3. Ardanizz

İşlemcim Windows 11i Desteklemiyor

Microsoftun Yayınladığı işlemci desteğinde İ5 3450 Yazmıyor Yani windows 11 yüklesem kullanamazmıyım veya ilerde Bu işlemci için destek gelirmi
  4. Ardanizz

Steam Oyun İade Hakkında

Fall guys adlı oyunu iade etmek istedim iade talebini oluşturdum yaklaşık 1 saat sonra bi mail geldi iade talebi kabul edilmiştir diye ama param hala hesaba yatmadı ama Mevcut paramın yanında (Bekleyen:38,00TL) yazıyor ne yapmalıyım ?
  5. Ardanizz

Windows lisansınızın süresi yakında dolacak sorunu

Windoes lisansınızın süresi dolacak Windows'u Ayarlar'da etkinleştirmeniz gerekiyor adlı bir hata çıkıyor ve kapat dedediğimde yine karşıma çıkıyor internete de bağlanamıyorum daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım nasıl çözebilirim
  6. Ardanizz

OC yapılmayan anakartta İntel Extreme Tuning Utility ile oc yapmak

Yakında i7 3770K almayı düşünüyorum ama anakartım H61M-PRO Olduğu için OC yapamayacağım acaba İntel Extreme Tuning Utility indirip OC yapabilirmiyim
  7. Ardanizz

750W PSU İle İ7 3770K ya kaç ghz oc yapabilirim

Yakında 750W 2.el ucuz ama kaliteli psu ve i7 3770k alacağım bu aralar OC işine baya merak saldım Aldığımda sistem özelliklerim şöyle olucak H61M-PRO İ7 3770K Zotac GTX 1050 Mini Elixir 1333MHz Ram Oc 1666 MHz (Belki ramleri değiştirebilirim) Güzel bir CPU Soğutucu alacağım soğutmada sorun yok
  8. Ardanizz

Bir süre sonra kasmaya başlıyor yeniden başlatınca düzeliyor

Sorun Başlıkta Gördüğünüz gibi çözümünü bilen arkadaşlar yazabilirmi
  9. Ardanizz

Windows Update den sonra temizleniyor sorunu

Windows uptade yaptıktan sonra garip bir şekilde temizleniyor dedi şuanda %52 de bu ne anlama geliyor neyi temizliyor ?
  10. Ardanizz

DDOS yedim nasıl kurtulabilirim

İlk olarak bilgisayarıma trojan bulaştı o trojan bulaştıktan sonra sırasıyla /programı açtıgım anda trojanın linki discorddan rehberimdekilere gönderildi/Bilgisayarım yavaşladı/son olarak DDOS yedim 24 olan Download hızım 1.2 ye düştü Ortalama 1 olan upload hızım 0.1 e düştü trojandan kurtuldum...
  11. Ardanizz

Çok büyük bi trojan/virüs kaptım ne yapmalıyım

Şuanda bilgisayarı formatlamayı düşünüyorum başka yapabileceğim bişey varmı az önce kendi kendine konum programı falan açıldı hangi antivirüsü yüklesem düzelir veya direkt formatmı atayım Şuan daha iyi gibi 9 tane antivirüs programındna taratıyorum
  12. Ardanizz

Format attıktan sonra ışıkları yanıyor ama mouse çalışmıyor

driverları güncellemeye çalıştım ama hata verdi
  13. Ardanizz

HELP Windows kurulumunda klavye mouse çalışmıyor

klavye ve mouseyi çıkartıp taktım yine düzelmedi
  14. Ardanizz

Win 10 Sıfırlıyacağım Sadece C Diskimi Sıfırlanacak

Başlıkta Gördüğünüz gibi sadece C: diskimi sıfırlanıcak yoksa D: diskidemi sıfırlanıcak bunu daha önce denemiştim olmuştu ama o zamanlar disk bölme işlemi yapmamıştım yaklaşık 1 ay önce diski bölüp oyunlarımı vb oraya atmaya başladım... her neyse çok boş yaptım sıfırlamadan önce önemli...
  15. Ardanizz

Monitör 1920x1080p olmama sorunu

Monitörümü NVidia Denetim Masasından DSR Çarpanlarını açarak 1932x1086 yapabiliyorum fakat özel çözünürlük oluştur diyip 1920x1080p yapamıyorum bunu düzeltmenin bir yolu varmı
  16. Ardanizz

HELPP Windows 10 Dan ReviOS A Geçiş

Ben ReviOS A Geçmeye Kararlıyım Ama Şuan Bilgisayarımdaki Dosyaların Silinmesinden Korkuyorum ReviOS A Geçince Bilgisayarımdaki Dosyalar Silinirmi Oyunlarım Önemli Belgelerim Var İçerisinde Veya Silincekse Silinmemesi İçin Ne Yapmalıyım... @Oguzrtx @revanier
  17. Ardanizz

HDD Bölüp İşletim Sistemi Kurmak

Ben Bilgisayarıma ReviOS İşletim Sistemini Kuracağım Ama Flash Belleğim Yok Ve Benimde Aklıma HDD Yi 2 Ye Bölüp D Tarafına İSO Dosyasını Yükleyip D Tarafından Bilgisayarı Açıp İşletim Sistemini C Ye Yüklemeyi Düşündüm Olurmu Acaba Biliyorum Biraz Karışık Anlattım Ama Sanırım En İyi Bu Şekilde...
  18. Ardanizz

Çok Dalgalı GPU Kullanımı Sorunu

Beyler Sistemimde İ5 3450 İşlemci VE GTX1050 Ekran Kartı Var Sürekli FPS Drop Yiyorum Çünkü GPU Kullanımı %0 %1 E Kadar Düşüyor Bu Durumu Nasıl Çözebilirim
  19. Ardanizz

MSI AFTERBURNER Scan failed with code 10h Hatası

MSI AFTERBURNERA Girince Yukardaki OC Kısmına Basıyorum Scan Diyorum Ama Scan failed with code 10h Bu Hatayla Karşılaşıyorum Kartım: Zotac GTX 1050 Mini
  20. Ardanizz

Bilgisayarımı Tek Kurtarma Yolu Sıfırlamakmı

Bilgisayarım Açılırken Windows u Kurtar Seçeneği Geldi Aslında Windows u Düne Kadar Çok Güzel Kullanıyordum Ama Karşıma Bu Yazı Geldi Ve Kurtarma Seçenekleri Dedim Sonra Bir Sürü Şey Çıktı Ama Anlamadığım İçin Direkt Sıfırla Ya Bastım Şuan Sıfırlıyimmı Sıfırlamıyımmı diye düşünüyorum...
Top Bottom