Arama sonuçları: *

1. Rennes

MSI RTX 2070 TRI FRZR fiyatı düştü

İsteyenler alabilir. https://www.hepsiburada.com/msi-vga-geforce-rtx-2070-tri-frozr-8gb-256bit-gddr6-dx-12-pci-e-3-0-ekran-karti-p-HBV00000SNAK8?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.92.9
  2. Rennes

Ekran Kartlarında VRAM Önemi

Öncelikle herkese merhabalar. Bugün çevremde ve forumlarda sorulan "Ekran kartın da VRAM ne kadar önemli?", " Bir önceki model den 8GB olan ekran kartını mı yoksa üst modelden 4GB olanı mı almalıyım?" ya da "Ekran karında ne kadar VRAM olmalı*"sorularına bir açıklık getireceğim. Öncelikle yeni...
  3. Rennes

Süper ekran kartı indirimi

Arkadaşlar merhaba ben sistem toplamaya çalışıyorum ve erkan kartı ararken Trendyol da 3300TL'ye MSI RTX 2070 TRIFROZR ekran kartı var. Baya büyük bir indirim görmüş. Onun dışında Hepsiburada'da 3700TL'ye MSI RTX 2070 Ventus var. Haber edyim dedim belki işinize yarar.
  4. Rennes

HANGİ EKRAN KARTINI ALMALIYIM

Arkadaşlar bu alttaki dört ekran kartı arasında kalmış bulunmaktayım sizce hangisini almalıyım? Versus.com da karşılaştırmayı denedim ama sadece iki tane ekran kartı vardı bu yüzden buraya sormayı daha uygun buldum. MSI Nvidia GeForce RTX 2070 Ventus Gigabyte RTX™ 2070 WINDFORCE 2X 8GB Gigabyte...
Top Bottom