Arama sonuçları: *

1. =Geralt of Rivia=

Last Of Us PC düzeldi mi?

son zamanlarda oyunayan var mı? hala sıkıntılı mı?
  2. =Geralt of Rivia=

Uncharted 4 save lazım

Uncharted 10. bölüme gelmiştim pc yi sıfırladım save yedeklemeyi unuttum yakın bölümlerde save dosyası olan varsa atabilirmi acaba minnetar olurum.
  3. =Geralt of Rivia=

Resident Evil 4 Remake kırıldı mı?

Agalar malum oyun 900 TL 😁
  4. =Geralt of Rivia=

Metro exodus hangi paket almak mantıklı olur?

Saga bundle almak daha mantıklı geldi bana, gold editiondan normal fiyat olarak daha pahalı fakat indirimde daha ucuz (önceki iki oyuna sahip olduğumdan dolayı muhtemelen) ama gold editionda ek olarak enhanced edition var ve aradaki fark sanırım RTX olayı (bilmediğim bir fark varsa...
  5. =Geralt of Rivia=

God Of War mistik geçitler

Oyunda nistik geçitler hepsine hızlı seyahat yapılmıyor sadece brok un dükkanına gidiliyor hepsini açmak için yapmam gereken ekstra bir şey varmı yoksa hikayede ilerledikçe sonradanmı açılıyor.
  6. =Geralt of Rivia=

RDR 2 tekrar indirme ne zaman girer

Son indirimleri kaçırdım tekrar indirime girermi tahmini ne zaman girebilir?
  7. =Geralt of Rivia=

RE Village ara sahnelerde gecikme

Resident Evil Village oyununda ara sahnelerde ses, altyazı ve görüntü uyuşmuyor ve oyun sanki ağır çekimde gibi bir çözümü var mı?
  8. =Geralt of Rivia=

Yardım Valorant "Azami Deneme Süresini Aştın 24 Saat Sonra Tekrar Dene" Hatası

arkadaşlar valorantta e pin aldım kodu giremiyorm 24 saat sonra tekrar dene diyo ama 24 saatim yok mağzada asil vandal geldi 4 saate gidiyo napıcam
  9. =Geralt of Rivia=

Yardım CALL OF DUTY BLACK OPS SAVE SORUNU (çözüldü)

arkadaşlar oyuna giriyorum oynamaya devam et diyorum fakat taa oyunun en başındaki polisten kaçış görevine atıyo save dosyasına baktım silinmemiş sorun ne olabilir HELP çözüm : internetten %100 save indirin bölüm bölüm oynayın
Top Bottom