Arama sonuçları: *

1. F1nerF1rst

Yardım Asus prime b450M K 2.M2

Pcı expressden 2.bir m2 takmak istiyoruz https://ty.gl/32533fda3z bu aparat işimizi görür mü
  2. F1nerF1rst

Yardım Acil yardım B450M A Dragon fan braketi yok

Dostlar arkadaşa 2.el bilgisayar topladık b450m a dragon anakart aldık içinden işlemci fanını tutmak için çıkan arka braket çıkmadı bunu nasıl bulabilirim bilgisayarcılarda yok internettende uyumlu bulamadım
  3. F1nerF1rst

Yardım B450M S2H cpu 8 pin power 4 pin

Dostlar sistemime geçici olarak kuzenimden power ödünç aldım fakat şöyle bir sorun var anakartta cpu powerim 8 pin aldığım powerde 4 pin çıkıl var elimde nakit kalmadığı için power alamadım ayın 15 i gibi power alıcam 4 pin ile 2200g çalışır mı
  4. F1nerF1rst

Yardım B450M anakart görüntü gpu hatası

Dostlar anakart alıcam apu işlemci şle kullanıcam zaten apu görüntü alınıyormuş ekran kartı takınca sıkıntı olmuş ekran kartı eskiymiş arkadaşın ondan olabilir mi diye düşündüm sahibindenden buldum ama elden alıcam problem neden olabilie biosu güncelleyeyim diyordu arkadaş şöyle fotoğraf...
  5. F1nerF1rst

Yardım 2.el Am4 anakart tavsiyesi

Arkadaşlar ryzen 3 2200g için anakart arıyorum 3200mhz ramım bulunmakta elimde birde 2.el almayı düşünüyorum bütçem kısıtlı sarı siteden vs 2.el anakart önerebilir misiniz linkleyerek daha iyi olur
  6. F1nerF1rst

Yardım AM4 anakart arıyorum

Ryzen 3 2200g sistem için kısıtlı bütçe am4 anakart arıyorum şöyle 700 800 bandında linkleyerek atanilir misiniz ne önerirsiniz cs go oynamak için apu sistem diziyorum sadece
  7. F1nerF1rst

Yardım A320M Pro VH Plus Anakartta CPU Hata Ledi Yanıyor

Arkadaşlar saha önce konu açmıştım corsair ram anakarta uyarmı diye uyar denmesine rağmen dram ışığı sürekli yanıyordu bende gidip iade ettim bu anakarta sahibim şuan ram yok ve cpu hata ışığı sönmüyor sorularıma gelirsek ram varken cpu yanıyordu sonra sönüp dram ışığı yanıyordu ram olmadığı...
  8. F1nerF1rst

A320M Pro Vh Plus Dram ışığı sönmüyor

Pc açılırken cpu ışığı yanıyor sonra o sönüp dram yanık kalıyor ve bilgisayar öyle kalıyor ram Corsair Vengeance 3000Mhz 8 gb modeli bios sıfırladım pili çıkartıp sonra çalıştırdığımda cpu yanık kaldı bilgisayar 1dakika öyle çalıştı sonra harddiskin sesi geldi ve geri dram ışığı yanık kaldı
  9. F1nerF1rst

Yardım A320M Vh Plusa bu ekran kartı takılır mı

G100 ekran kartı var eski bir kart sistemin kurulumunu yapmak için yeni kart gelene kadar takabilir miyim a320 vh plusa
  10. F1nerF1rst

A320M Pro Vh Plud ve Corsair vengeance lpx ram uyumu

Msı a320m pro vh plus anakartım var corsair vengeance lpx 3000Mhz ram var ama kutuda support i7 supports intel core yazıyo ryzen 3 işlemciyle bun bunu kullanamaz mıyım https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-8gb-1x8gb-vengeance-siyah-ddr4-3000mhz-cl16-single-ram.html
Top Bottom