Arama sonuçları: *

1. F1nerF1rst

Yardım Corsair Void Elite vs Artics Nova 1

Artics nova 1 mi sizce yoksa corsair void elite mi mantıklı olur ikiside kablolu
  2. F1nerF1rst

Yardım Corsair Void Carbon vs Steelseries Nova 1 vs Razer Blackshark v2 hangisi iyidir

corsair elden alıcam 850 TL kutusu jelatinleri duruyor padleri vs tertemiz steelseries kapalı kutu olarak alıcam 1200 e geliyor blackshark ise 1300 1400 arasına sizce hangisini tercih etmeliyim
  3. F1nerF1rst

Yardım 1000 1500 arası kulaklık önerisi oyun müzik kullanımı

Selamlar g435 im vardı kulaklık değişmek istiyorum şuanda maximum 1.500 zorlarsam ucu ucuna çıkabilirim kulaklık almak istiyorum fps oyunları oynuyorum ve arada müzik dinliyorum kablosuz olması güzel olur fakat u aralıkta 2.el g435 den başka pek bir seçenek yok galiba kablolu kablosuz...
  4. F1nerF1rst

Yardım 2023 de logitech g633

Eski bir kulaklık fakat çok temiz şekilde buldum ne diyorsunuz alınır mı kulkanmış olan var mı performansı nasıldır ses kalitesi vs
  5. F1nerF1rst

Yardım Steelseries artics nova 1 vs blackshark v2 v2x

Dostlar g435 den bunlardan birine geçicem sizce hangisini tercih edebilirim ya da bütçem 1000 1300 civarında ne alabilirim daha iyi 1696020918 up
  6. F1nerF1rst

Yardım 2500 TL'ye kadar wireless kulaklık

Dostlar 2500 e kadar çıkacak şekilde wireless kulaklık arıyorum ne alabilirim 0 2.el farketmiyor
  7. F1nerF1rst

Yardım Logitech g435 usb dongle kayıp

Selamlar usb dongle kayboldu kasada bt yok kedim dışarıda geziyodu alıp götürdü galiba bulma imkanım yok nasıl yapabilirim garantisi bitik kulaklığın
  8. F1nerF1rst

Yardım 1500 1600 TL arasına kablosuz kulaklık

Srlamlar hayırlı pazarlar 1500 1600tl arasına kablosuz kulaklık arıyorum bilgisayarda kullanacağım cs tarzı oyunlarda aktif oynuyorum ne önerirsiniz dostlar
  9. F1nerF1rst

Yardım Samsung Buds 2 nasıldır

selamlar amazondan aldığım jlab bozuk geldi iadesini istedim idare etsin diye alacaktım sonra buds 2 alacaktım fakat bozuk gelince sinirlendim ve buds 2 yi şimdi almaya karar verdim s21fe cihazım var birlikte iphone airpods uyumunda çalışıyorlar mı buds 2 nasıldır ve 2.el alacağım nelere dikkat...
  10. F1nerF1rst

Yardım Jlab Go Air Pop kulaklık sağ taraf eşleşme sorunu

Dostlar selamlar geçen amazondan indirimlerde bu kulaklığı aldım geldi sol tarafı sorunsuz şekilde bağladım müzik açtım fakat sağ tarafı bağlayamadım kutudayken mavi ışığı yanıp sönüyor kutu da algılıyor kırmızı yanıyor şarj oluyor fakat çıkarttığımda sol taraf eşleşme için beyaz mavi yanarken...
  11. F1nerF1rst

Yardım Kablosuz kulaklık ts3 mikrofon sorunu

Rampage fury x wireless aldım mikrofonunda sorun yok discordda kablosuz sıkıntısız çalışıyor ts3 de kablolu bağlayınca mikrofon çalışıyor kablosuzda mikrofon çalışmıyor
  12. F1nerF1rst

Fury X Wireless kablolu bağlayınca mikrofon çalışmıyor

dostlar kulaklık demin geldi kablosuzta bir sorunum yok fakat kablolu bağladığımda hem kulaklığın sesi değişiyor acayip oluyor hemde mikrofonu çalışmıyor
  13. F1nerF1rst

Yardım Amazondan 300 400tl arası tws kulaklık önerisi

dostlar 300 TL ye 120 TL indirim promosyonu uygun çıktı sipariş vermek istiyorum kulak içi kulaklık ihtiyacım var iphone varken airpods almıştım fakat android ile düzgün çalışmıyor istediğim gibi değil sporda otomatik kulak algılama beni çok yoruyor uğraştırıyor o yüzden 300 400tl arasında bir...
  14. F1nerF1rst

Yardım Fury X Wireless vs mpow air se

hangisi iyidir fury x wireless
  15. F1nerF1rst

Rampage Crack rm h11 h.o mu g.o mu

nays ile birlikite totalde 850 ye aldım nasıldır
  16. F1nerF1rst

Yardım 1000 1200 arası wireless kulaklık

1000 1200 arasına bilgisayar için kulaklık arıyorum 0 2.el farketmiyor wireless olursa güzel olur ama iyi kaliteliyse kabloluda alabilirim şimdiden teşekkürler
  17. F1nerF1rst

Yardım G633 mü fury x wireless mi cloud 2 mi

Dostlar sorum başlıktaki gibi g633 ile hyper x aynı fiyatta fury x wireless 2 yıl garantili 100 TL daha fazla fiyatı hangisini tercih etmeliyim
  18. F1nerF1rst

Yardım 1000 TL bandında kulaklık pc için

Çok üstüne çıkamam kulaklık arıyorum pc için wireless bulabilirsek çok güzel olur cs tarzı aim oyunları oynuyorum
  19. F1nerF1rst

Yardım 500 TL ye acilen alınabilecek en iyi kulaklık

Hayırlı Cumalar dostlar bütçe 500 600 arası kulaklık alıcam pc ye en iyi ne alabilirim fiyatlar artıyyorken acil almam lazım kulaklığım bozuldu 2.el rampage fury x düşünüyorum başka ne alsbilirim 0 2.el farketmiyor
  20. F1nerF1rst

Yardım İphone ile airpods ayarlayıp androidde kullanma

Otomatik kulak algılama yüzünden kulaklıktan soğudum resmen iphone 11 pro max varken sorun yoktu s21fe geçtim kulaklığı takmıyorum kullanmıyorum çok rahatsız etti saçım yüzünden dokunmatik falan çalışıyor iphoneden ayarlarını yapsam android içinde geçerli olur mu o ayarlar kaydediyor diye biliyorum
Top Bottom