Arama sonuçları: *

1. imemircan

Öneri 550-650W arası PSU önerisi istiyorum.

Selamlar, 2 3 aya yeni güç kaynağı alıcam. Çünkü GP var ve ses yapıyor. 650W olursa daha iyi olur ama 550W da olur. İleride işlemcimi 3600'e yükseltmeyi düşünüyorum + 1 ram daha. Sistemim imzamda. Bütçem 400-600TL arası.
  2. imemircan

Yardım PSU monte etmek için sorular

Selamlar, güç kaynağımın vidaları yanlış takıldığını öğrendim. Ve hangileri takılmalı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.
  3. imemircan

Yardım PSU vidaları doğru yerde mi ?

Soru başlıktaki gibi
  4. imemircan

Öneri Kasa + Güç kaynağı önerisi

Selamlar, arkadaşım kasa değiştirecek. Aynı anda güç kaynağı rampage olduğundan kasa almışken PSU da almasını söyledim. Bütçe 800-900TL arası.
  5. imemircan

PSU'dan gelen ses sorunu

Selamlar, günler geçtikçe ses arttı gibi o yüzden bir sorayım dedim. PSU : GP-550W 80+
  6. imemircan

Kasamın üstündeki işaret nedir ?

Selamlar, gamepower horizon mesh kasasına sahibim ve şu ışığı çok merak ettim :D bilen var mıdır ?
  7. imemircan

Öneri 500-850TL bandında kasa önerileri ?

Selamlar, bu bütçede kasa arıyorum arkadaşım için. Önü mesh olacak kesinlikle. RGB de olsa iyi olur :D. Güç kaynağı ile birlikte olursa iyi olur min. 550w 80+. Kendisinin parçaları şunlar : AMD Ryzen 5 2600 Gigabyte B450M S2H Adata XPG Gammix D30 8GB 3200MHz MSI GeForce GTX950 GAMING 2G 1...
  8. imemircan

Güç kaynağı hakkında

Selamlar, şimdi farklı sorularım var. 1) PC kapalıyken güç kaynağı açıksa prizden çekmek zararlı mıdır ? Güç kaynağını düğmesinden kapatınca prizden çekmeye göre farklı bir kapanma mantığı var mı ? 2) PC kapalı fakat PSU açıkken elektrikler giderse bileşenler zarar görür mü ? 3) Prizden...
  9. imemircan

Güç kaynağı hakkında

Selamlar, şimdi farklı sorularım var. 1) PC kapalıyken güç kaynağı açıksa prizden çekmek zararlı mıdır ? Güç kaynağını düğmesinden kapatınca prizden çekmeye göre farklı bir kapanma mantığı var mı ? 2) PC kapalı fakat PSU açıkken elektrikler giderse bileşenler zarar görür mü ? 3) Prizden...
  10. imemircan

Güç kaynağı hakkında soru

Selamlar, bilgisayar kapalı iken fakat güç kaynağı açıksa ve elektrikler kesilip geri gelirse zararı olur ?
  11. imemircan

Bilgisayarı kapatınca güç kaynağını kapatmalı mıyım ?

Selamlar, bilgisayarı gece veya uzun süreliğine kapattığım zaman güç kaynağını kapatmalı mıyım ? Kapatmayıp elektrikler giderse bir şey olur mu ? Kapat aç kapat aç yapmak zararlı mıdır ? Not: PSU'um Gamepower 550w 80+
  12. imemircan

Öneri PSU önerisi istiyorum.

Selamlar, maalesef alacağım bilgisayarın stoğu bitti ve bu yüzden yine arayışa geçtim. 2 tane hazır sistem buldum. Bildiğiniz gibi pek özelleştirme yok. https://www.teknobiyotik.com/silverstone-500w-80-aktif-pfc-sessiz-guc-kaynagi-sst-st50f-es230.html...
  13. imemircan

Öneri Gaming gen tr'nin sattığı güç kaynağı ve kasası.

Selamlar herkese, bu konu baya konuşulmuş ama şöyle bir şey fark ettim. Blade-1600 adlı kasada yorumlardan birisi sormuş hangi marka diye fsp demişler. Siz ne düşünüyorsunuz ? Sizce alınır mı bu sistem ...
  14. imemircan

Öneri Bilgisayar kapanınca psu kapatılmalı mı ?

Selamlar, PSU'yu düğmesinden kapatmak zararlı olur mu olmaz mı dezavantaj ile avantajları nelerdir ?
  15. imemircan

Öneri Dark guardian'nın kasası

Selamlar, aynı kasada mini, pro ve normal olan versiyonu var. Mini'yi tercih etmiyorum çünkü kasayı baya baya uzun ömürle kullanmayı planlıyorum fakat pro ile normal hali arasında 100tl fark var sizce değer mi ? Başka kasa önerileriniz varsa psu'lu psu'suz farketmez maksimum bütçe 650tl olur...
  16. imemircan

Öneri POWERBOOST X-58 RGB TG Mesh Panel kasası nasıldır ?

https://www.itopya.com/powerboost-x-58-rgb-tg-mesh-panel-usb-30-mid-tower-kasa/
  17. imemircan

Öneri Dark guardian mı Dark guardian pro mu ?

Evet sizce hangisi ?
Top Bottom