Arama sonuçları: *

1. COMANDANTE

Çözüldü✓ Visual Studio Start Debbuging ' de Karşıma Gelen Hata

Yeni başladığım için belki hatayı da yanlış yazmış olabilirim . Çok basit olarak yeni bir proje açıyorum ve içinde yanlış kod yok . F5 e basıyorum ya da üsten operators e basıyorum ( rastegele isim verdim ) Karşıma şöyle bir şey çıkıyor. Normal de sadece Hello World ! çıkması gerekiyordu ama...
  2. COMANDANTE

3D Mobil Oyun Yapmak İçin Hangi Diller Gerekir ?

Bugün btk akademi de mobil geliştirme kısmına baktım böyle bir yol gösterdi. İnternette biraz araştırınca baktım ki unityle ve C# bu dille rahatça 3D oyun yapabileceğimi öğrendim (yanlışım varsa düzeltin) Ve kafam karıştı şimdi ben 3d oyun yapmak için ne öğrenmem gerekiyor ? Android için tabii .
  3. COMANDANTE

İzlediğim Kursun Java Sürümü Farklı

Merhabalar ben javaya giriş kursuna başladım bugün btk akademi de ama şöyle bir şey farkettim. Java development Kit sürümü 11 ama güncel olanı 14 ben kurstaki sürümü mü indireyim yoksa güncel olanı mı ?
  4. COMANDANTE

Web tabanlı oyun mu ? Yoksa Mobil & PC için mi oyun yapmak ?

BTK'nın sitesinde css ve javascript öğreniyordum. Kurslar çok fazla css için 400 adet kurs vardı neyse yavaş yavaş ilerliyordum. Dün akşam aklıma bir şey geldi web tabanlı oyun yapmak yerine android de java & kotlin öğrenerek ilk oyunlarımı yaparım sonra bilgisayara geçerim dedim . Sizce cssteki...
Top Bottom