Arama sonuçları: *

1. -°°-Aquaman-°°-

20000Tl bütçe ile yapılabilecekler

20000Tl bütçem var ne yapabilirim onerilerizi bekliyorum şuan yksye hazirlaniyorum seneye unideyim insallah bos bilgi oldu ama olsun onerilere yardımcı olur belki kdjdjdje Neyse abiler varsa ablalar bütçem bu maks 22.5k olabilir teşekkürler
  2. -°°-Aquaman-°°-

9000Tl bütçe ile oyun için sistem oynatıcı

Sevgili arkadaşlar öncelikle merhabalar uzun bir aranın ardından tekrar forumda bulunmak gerçekten çok güzel. Bu forumda bulunmadığım sürede fiyatları takip etmedim yada herhangi bi teknolojik bir gelişmeyi takip edemedim. Şimdi asıl konuya gelmek istiyorum yaklaşık 9000tl gibi bir bütçem var...
  3. -°°-Aquaman-°°-

Akvaryumu Olan Arkadaşlar Bakabilirmi?

İlk defa bi akvaryum kuracağım şimdi Bana bilgili olan arkadaşlar balık türlerini ve akvaryum ile ilgili linkleri atabilirmi? Akvaryum linkide olsun bide bu 30-35cm akvaryumlar ne kadar büyük oluyorlar? Akvaryumlara canlı kaya denilen şey ne oluyor? Canlı bitki gibi bişey oluyormu içinde...
  4. -°°-Aquaman-°°-

Ödevime Yardim Edebilirmisiniz?

Hoca Performans odevi verdi ve hikaye yazmamizi istedi bende bisey yazdim acaba nasil olmus basini o verdi devamini getimemizi istedi Sorum su Yazdigim Metne Bakarak Tema Ve Anafikir'i soylermisiniz?? Yazim yanlislarini dikkatte almayin onlari duzeltecegim hizlica yazdim Yardım ederseniz...
  5. -°°-Aquaman-°°-

Kedi Sahipleri Bir Bakabilirmi??

İlk Defa Kedim Olacak En Beğendiğim Tür Chincilla Kedisi Oldu Sahiplendirme İlanlarindan Baktim Be Su Sayfadaki Bir Kediyi Gordum Eger Daha Baska Guvenilir Dediginiz Bir Site Varsa Onuda Atabilirsiniz. Ne Yapmam Lazim Gerekli Olanlar Neler? Bu tür Nasildir? Link...
  6. -°°-Aquaman-°°-

Aşı olmayanlar Sinemaya Gidemiyormu?

Hep yek 4 cikacak Bir kac gun sonra Asi Olmayanlar Sinemaya Giremiyor Diyorlar Doğru Mu Bu? 1633881013 Yas 16 Aga 1633881268 Bilen Yokmu Agalar???
  7. -°°-Aquaman-°°-

Abd Üst Düzey Pc Alımını Yasaklıyor!!

Çok Garip Değilmi?? https://shiftdelete.net/californiada-ust-seviye-oyun-bilgisayarlari-yasaklandi-iste-nedeni
  8. -°°-Aquaman-°°-

Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ne Almam Gerekli??

Kedi sahiplenmek istiyorum Ne Yapmam Ve Neler Almam Gerekiyor Linkli Olarak Atarsaniz Cok İyi Olur 1623413081 Kedi Yavru Kedi Olur Büyük İhtimalle
  9. -°°-Aquaman-°°-

Mobil Fotoshop Uygulaması önerir misiniz??

Mobile fotoshop uygulamasi onerirmisiniz? Bu arada konuyu nereye acacagima karar veremedim o yuzden konu disina actim
  10. -°°-Aquaman-°°-

Telefon Ekranı Tv'ye yansitma

Arkadaşlar şimdi evde 4k grundig akilli tv var YouTube falan aciyoda ben nanolive da bir yayin izleyecem ama ekrani nasil baglayacam netten bagladigimda cok gecikmeli oluyo kasiyo gibi oluyo baska cozumu varmidir sarj aleti ile baglama falan TELEFONUM:Xiaomi Redmi Note 9 Pro İnternet Hızım...
Top Bottom