Arama sonuçları: *

1. C

15k ful sistem önerisi

Merhabalar dostlar kuzenim biriktirdiği parayla 15k ya çevre birimleri DAHİL her şey içinde sistem toplamak istiyor bilgisayarcıya sormuşlar adam hddyi bile 1k demiş bana 15kya full+full sistem toplayabilir misiniz sağlam bişi olsun teşekkürler 1661229043 Yardımcı olacak kimse yok mu ya
  2. C

7-8k sistem tavsiyesi amd-intel

Dostlar arkadaşım için 8k bütçede güzel bir sistem önerir misiniz. Oyunlarda güzel FPS istiyor İntel-AMD hiç farketmez 1630839208 @Yasin / EsquaReD
  3. C

7041tl bütçeye full setup sistem 😎 (gaza geldim) crazygamer-2

Arkadaşlar sistemde i3 10100f, 16gb ram ve 1660 super kullanılmıştır ! sistem linki: https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t-10/ ssdyi çıkarıp yerine bu ssdyi alın daha performanslı ve 480gb şimdi geldik en önemli konuya.. monitör eğer isterseniz ucuz olsun derseniz 1349tlye bu monitör var tn...
  4. C

Arkadaşlar bana en ucuz eba bilgisayarını önerir misiniz

Arkadaşlar bir arkadaşıma sadece eba için bilgisayar lazım en ucuz bilgisayarı öenrir misiniz hdd olsun ssdye gerek yok diyor apu da olurmuş
  5. C

crazygamer-1: Ucuz fiyatlı oyun kahramanı

Evet dostlar,bu furayaya bende katıldım ve gameagraj abimizi bile geçerek manyak bir giriş seviye sistem oluşturdum, PSUMUZ 400W FSP-FSP400: https://www.bizdehesapli.com/fsp-fsp400-60hcn-400w-aktif-pfc-powersuply-urun-FSP400-60HCN?ref=akakce&v=1.36.3 Kasamız teknobiyotikten çift fanla gelen argb...
  6. C

4k ya monitör dahil pc

Dostlar arkadaşımın 4k bütçesi var 100-200 çıkarım sıkıntı yok diyor 4-4.5k ya aradaşıma güzel bir pc toplar mısınız rica etsem
  7. C

Mastory 5AN - GameGaraj yeni sistemi yayınlanmış.

Arkadaşlar gamegarajın bu hızı beni baya etkiledi şuan sitede online destek hattı var ve bizler için 2 (aslında 1 bana göre .d) sistem hazırlamışlar aquaris 5an da o kadar çok özelleştirme yapıp aldık ki adamlar 1600af+1660s li sistem yapmış ama kasa kumandalı mı bilmiyorum güzele benziyor...
  8. C

Hangi ikiliyi alsam sizce daha iyi olur hangi ikili daha çok FPS verir

Dostlar sizce hangi ikiliyi alsam csgo,apex legends,fortnite,PUBG gibi oyunlarda daha çok FPS alırım ve daha ileri dönük bir sistem olur bu arada FPS i ileri dönüklüge tercih ederim yani ileri dönüklüj çok da önemli değil ama olursa iyi olur 1.seçenek Gtx 1660s+3500x+16gb dual chanel 5089...
  9. C

Cherry Supreme SSD sorunsalı

Arkadaşlar Cheryy supreme sistemino düşünüyorum ama SSD çıkmıyor telefondan denedim daha pcden denemedim sizce dükkana gitsem çıkartırlar mı yoksa çıkartmazlar mı bide ekran kartı güzel diye biliyorum sıkıntı çıkmaz dimi
  10. C

İtopya teknoquenn nasıldır

Arkadaşlar malum pc fiyatları arttıkça artıyor bende çok araştırıp alan biriyim 3-4 ay öncesine kadar ssdnin depolama alanı olduğunu bile bilmiyen biriyken şimdi neyin hangi oyunda ne alacağını bile araştırarak öğrendim çok şükür.Neyse konumuza dönelim en son buranın malum milli pcsi gamegaraj...
  11. C

1660s vs 1650s

Arkadaşlar 1660s yerine 1650s alsam csgoda gta5 te ne kadar FPS düşüklüğü yaşarım sizce
  12. C

Hayalindeki pcyi yaz buraya

Arkadaşlar dolardan yakınıyoruz parayı zor topluyoruz gelin biraz rahatlayalım ve hayalimizdeki sistemi yazalım buraya sonuçta hayaller de paralı değil ya Hz.Ali demiş ki Allah olmıycak şeyi insana göstermezmiş demekki hala var bir umut yazın buraya daha iyisi varmı tartışalım ama Threadripper...
  13. C

5.3k ya 3 yıl götürecek sistem (just kasa)

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi beni 3 yıl tüm oyunlarda ultra ayarlarda oynatacak bir pc lazım. 3 yıl niye derseniz 3 yıl sonra 2080tilı sistem toplayacağım inşallah nasipse benim düşüncem şu sistemi https://www.gamegaraj.com/aquarius-5an/ ekran kartını 1660s işlemciyi 3500x ve ssdyi...
  14. C

Rx5700lü sistem önerir misiniz

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bana rx5700lü sistem lazım bütçe 6-7k arası lütfen 7k yı geçmeyin geçenleri reportlıcam (50-60dan bişi olmaz) AMD işlemci olsun rsmler sual Chanel olsun
  15. C

5300tlye rtx2060s li sistem?

Arkadaşlar başlıkta yazdığımı clickbait sanıyorsunuz ama bu fiyata gerçekten de bu sistemi toplamışlar.koronadan önce toplanmış bu sistem hatta şuan 3000tl olan monitör de 1700tlye almış.Benim sorum sizce Ağustos gibi eskiye döner mi korona da biterse çünkü şimdi bu fiyata anca 1660s sistem...
  16. C

Annemi ikna edebilir misin?

Aqalar sevgili hocalarım ben zar zorda olsa ailemden pc sözü aldım ama şuan kullndığım laptop ve dediklerinden anlaşıldığına göre annem laptop alacağımı düşünüyor ablam da ilk başta dizüstü al senin için daha iyi olur diyodu onu ikna ettim ama annemle konuşmaya bile korkuyorum sinirlenip...
  17. C

Aile ikna etme taktikleri

Arkadaşlar elimde şuan laptop var eski bir laptop( intel duos var içinde o kadar) yazın pc alacağım ve annem aşşırı titiz laptop alacağımı düşünüyor ve ben pc toplayacağım masaüstüne pek de iyi niyetle bakmıyor nası ikna ederim gençler ya (bu arada annem gerşçekten aşşırı zekidir aqa kolay...
  18. C

12000tl her şey dahil sistem

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 12k bütçem var bu fiyata ilk tercihim rtx serisi ryzen5 3600 düşünüyorum birde kalvye için red switch lazım bana bu yüzden bu fiyat bandında düzgün bir sistem öneriniz varsa belirtin lütfen
  19. C

İncehesap PC toplama

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi PC toplayacağım Berke knk bekliyorum yorumunu sence alayım mı. Arkadaşlar 3 kişi alacağız bu arada
  20. C

Akakçe güvenilir mi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayar kasası toplayacsgim ve burda diğer siteleri karşılaştırıp ucuzu gösteriyor siz alışveriş yaptınız mı güvenilir mi 3 kişi alacağız yaklaşık 20bin TL boşa gitmesin
Top Bottom