Arama sonuçları: *

1. C

Pollux 3tn-b aldım! İncelemesi yakında geliyor!

Arkadaşlar aylar süren bir bekleyiş sonuncda i3 9100f,1650s ve 16gb ramli sistemimi aldım umarım Allah hepinize benimkinden daha iyi bir pc nasip eder mouse olarak rush rm48 aldım klavye olarak sıradan bir 50tllik klavye kulaklık olarak rampage snr-x5 düşünüyorum mousepad klasik razer golithous...
  2. C

Gamegarajı aileme nasıl ispatlarım

Arkadaşlar ailem internetten PC almama pek müsaade etmiyorlardı ama arkadaşım itopyadan alınca bizde ordan alalım dedi gamegaraj yaklaşık 1.3k daha ucuz ve b serisi anakart kullanıyor haftasonu fırsatlarından almam lazım 300tl ucuzlamış bir akıl verin tıkandım kaldım sadece gamegaraja karşı...
  3. C

vok-gamehero abartı olan fiyat artışı

arkadaşlar sistem ilk çıktığında 3699tl idi ve sistemi 240gb yapıp alacaktım ama sistem bugün 4466tl OLMUŞ! yani bir günde nasıl bu kadar fiyat artışı olabiliyor 1650s kaldırıp 2060 koymamışlar ki sizce eski fiyata döner mi aklım almıyor çünkü bir günde bu kadar fiyat artışını
  4. C

Gamegarajdan pc alacaklar dikkat! Bakmadan geçmeyin derim

Arkadaşlar baktım bazı arkadaşlar ramlerde silikon muhabbeti açmış ramler silikonluymuş falan diyolar yok anakart ölüyor yok gamegarajdan pc alınmaz falan yok öyle bişi arkadaşlar silikon muhabbeti falan yok bizzat alan arkadaştan foto istedim kendisi de hatta burda almadan önce sordu buyrun...
  5. C

Aquarin 5an Alınır mı?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi aquarin 5an düşünüyorum PSU sıkıntılı diyolar sizin düşünceniz ne alan arkadaşlar sıkıntı yaşadı mı 80+ bronze kullanıyorlar sizce sıkıntı yaşar mıyım
  6. C

Gamegaraj Kullananlar?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ben bu siteden kasa alacağım da siz daha önce alışveriş yaptınız mı aquarin 5an ı özelleştirip alacağım kasa kaliteli görünüyor tecrübesi olan ve dua önce alışveriş yapan arkadaşlar yazabilir
  7. C

İtopya vs Gamegaraj

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu iki site arasında sürekli gidip geliyorum iki kasa da aynı fiyata geliyor ama aquarin kasası mesh ve 4 fan var itopyada 1 fan sadece önde, gamegaraj M2 ssd kullanıyor 500gb itopya 480gb sata ssd ben ikisini de özelleştirip 5.5k ya alacağım ama bu...
Top Bottom