Arama sonuçları: *

1. İbrahim_Talha

18.000 TL Toplama PC Önerisi

Arkadaşlar selamlar, ekran kartı 2. el de olabilir. Hazır sistemde olabilir. Toplama da olabilir. Önerilerinizi bekliyorum. Ekran kartı olarak: MSI Suprim GeForce RTX 3070 Ti 8GB ASUS TUF RTX 3070 Ti GAMING OC 3 YIL TÜRKİYE GARANTİLİ bunları düşünüyorum. Anakart, işlemci, ram ssd... hangi...
  2. İbrahim_Talha

20.000 TL civarı Bütçe ile Bilgisayar Önerisi

Arkadaşlar selamlar, hazır ekran kartı fiyatları düşüyorken sistem almaya karar verdim. Özellikle kasa konusunda çok az bilgiye sahibim. Yok denecek kadar az. Hazır sistem olur. Toplama sistem olur fark etmez. Bütçeme (20k civarı) uygun bir sistem olması yeterli. Monitör mouse klavye falan var...
  3. İbrahim_Talha

İtopya bu kasa alınır mı ? Fiyatı nasıl

https://www.itopya.com/tekno-gamer-amd-ryzen-5-1600-af-msi-geforce-rtx-2060-ventus-gp-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ Arkadaşlar bu sistem alınır mı ? Fiyatı nasıldır?
  4. İbrahim_Talha

8k Pc Önerisi/g770 Alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar, 8k bütçem var. Önceliğim Laptop, fakat o fiyata çok laptop'a göre daha iyi pc toplarsın diyeceğiniz kasalar varsa (monitörüm var) önerilerinizi alabilirim. Şuan aklımda olan pc Casper Excalibur G770.1075-b5j0x Intel 10.nesil I7-10750h 16gb Ram 1tb Hdd+240gb M2 Ssd 4gb...
Top Bottom