Arama sonuçları: *

1. Xeraton

HyperX Cloud 2 Çalıştıramıyorym

Sorun kulaklıkta değil yeni aldım . Leptabımın 2 usb girişi var fakat 3.0 olan çalışmıyor diğer 2.0 girişinde ise 7 girişli usb çoklayıcı var .Bu çoklayıcıya takınca kualklık çalışmıyor jak girişine takarsamda 7.1 çalışmıyor yeni 4 girişli bir çoğaltıcı alsam çalışır mı sizce ? 1639486690...
  2. Xeraton

WİNDOWS 1O WİFİ SEKMESİ AÇILMIYOR

Bilgisayarı açtığımdabelli sürewifi bağlı oluyor ama bir süre sonra wifi gidiyor ve bu sekmeye (alttaki dünyaya ) bastığımda bu kısma kadar açılıyor ve wifi adları vs görünmüyor ağ sıfırlama yaptım kaç kez düzelmedi.
  3. Xeraton

Trendyoldan kırılmaz cam aldım kılıf geldi ?

perşembe günü linktekni aldım az önce geldi başka telefona ait kılıf geldi bide bendeki telefona da uymuyor satıcı puanı da yuksek ayrıca kesılen faturadaa cam yazıyor...
  4. Xeraton

note 9 pro xiaomi türkiye garantisi Genpamı veriyor

arkadaşlar soru başlıkta trendyoldan note 9 pro alacagım adam baslıga sadece türkiye garantili yazmış satıcıya sorulan sorularda xiaomi türkiye garantili mi denmiş evet genpa garantili demişler xiominin tr garantisini genpa mı veriyor çok acil bilen yazsın 1601571310 arkadaşlar gerek kalmadı...
  5. Xeraton

Tc Kimlik Fotokopisını Bilgisayar Ortamına Yuklemek

SOru baslıkta nasıl yapacagım tc kımlıgın arkalı onlu bılgısayar ortamına nasıl alırım ve vesıkalık fotografın
  6. Xeraton

Trendyol Canlı Destek

Trendyol Canlı desteğe nerden baglanirim o chat olan
  7. Xeraton

Leptopumun usb 3.0 ı garip şekilde çalışmıyor

leptopmun 2 tane usb gırısı var bırı 3.0 dıgerı normal usb girişi mousumu normal olana takınca calısıyor ama 3.0 a takınca calısmıyor ama o gırıse usb bellek takınca sıkıntısız calısyor anlamadım sorun nerde
  8. Xeraton

Spotify şarkı çalıamıyor hatası

hangi şarkıyı açarsam açayım boyle oluyor bılgısayarı yenıden baslattım yıne aynı sey
  9. Xeraton

ROOT NEDİR , NEDEN ATILIR ?

Hep merak etmişimdir bu mobil cihazlarda root neden atılır yani onu atınca new oluyor ne değişiyotr ?
  10. Xeraton

Papara kart sipariş

arkadaşlar uygulamadan girdim herşeyi yaptım sipariş vercem ama sokağımzın ismi çıkmıyor yeni imara açıldı sokaka 2-3 yıl oldu yani pek de yeni sayılmaz zaten google haritalarda da sokagın adı yok ne yapayım direk lokasyon işaretleme de yok
  11. Xeraton

Papara kart sipariş

arkadaşlar uygulamadan girdim herşeyi yaptım sipariş vercem ama sokağımzın ismi çıkmıyor yeni imara açıldı sokaka 2-3 yıl oldu yani pek de yeni sayılmaz zaten google haritalarda da sokagın adı yok ne yapayım direk lokasyon işaretleme de yok
  12. Xeraton

Papara card alma

Arkadaşlar papara kart alicam uygulamasından adreste sokağın ismi yok zaten sokak imara yeni açıldı yeni diyomda 3-4 yıl oldu ne yapmam lazım haritalarda sokak ismi yazmıyor du zaten
  13. Xeraton

Adobe photoshop fotoğraf boyutu ayarlama

arkadaşlar fotoyu genişligine kucultmek ıstıyorum ama aynı koselerden tutmus gıbı tum fotograf genıslıyor program 2020 version ne yapmalıyım
Top Bottom