Arama sonuçları: *

1. HasanBG

Yardım 1000 TL'ye kulaklik alma ile ilgili

Arkadaşlar aslinda ben blackshark v2'nin 1000 TL'ye falan dusmesini günlerdir beklerken bu aralar hyper x cloud core wireless diye bir kulaklik 1000 TL'ye düştü ama hala cok kararsızım sizce ne yapmaliyim
  2. HasanBG

Yardım 800 TL'ye kulaklik önerisi

İstegim baslikta
  3. HasanBG

Yardım drop plus alınır mı ?

sorum başlıkta
  4. HasanBG

Yardım Maks 800 TL'ye kulaklık önerisi

isteğim başlıkta dizi,film ve oyun için kulaklık arıyorum.
  5. HasanBG

Yardım maks 1000 TL kulaklık önerisi

dizi,film ve oyun için kulaklık önerilerinizi bekliyorum maks 1200 e fln cıkarım ama tabi 1300 e böyle şekil şuqul fena mena bişi varsa neden olmasın
  6. HasanBG

Yardım maks 1000 TL kulaklık önerisi

dizi,film ve oyun için kulaklık önerisi bekliyorum
  7. HasanBG

Yardım Arctis 1 wireless alinir mi ?

1750 TL'ye mediamarktan arctis 1 wireless xbox edition alinir mi yoksa bu fiyatlara hem oyun hem dizi hem de evde muzik dinlemek icin alinabilecek kulaklik var midir? Kablolu kablosuz farketmez ama kablosuz tercihimdir (muzik dinleme isi cok onemli değil)
  8. HasanBG

Yardım Gamepower mei yazılımı ile ilgili

Arkadaşlar gamepower mei kulaklığımın eq ayarını yapmak için gamepower sitesinden yazılımını indirdim ama acılmıyor ve sürekli ss de gördüğünüz şeyi yapıyor ve yeniden başlatıyorum bende ama tekrar tıkladıgımda tekrar aynı şeyi yapmamı istiyor da ne yapmam lazım yardım eder misiniz?
  9. HasanBG

Yardım Maks 1800 TL kulaklik onerisi

İstegim baslikta yani maksimum 1800 TL olucak sekil de kulakustu kulaklik istiyorum.Kulakligi hem oyun hem de dizi ve film izlemek icin kullanicam ondan dolayi rahat bir sey olursa iyi olur.Kablolu kablosuz farketmez hangisi kaliteli ise onu atin yani sirf kablosuz diye dandiruk bir sey atmayin...
  10. HasanBG

Yardım 2200 TL'ye arctis pro alinir mi

Sorum baslikta yani sizce o fiyata arctis pro kablolu alinir mi yoksa o fiyatlara baska onereceginiz kulaklik var midir ? Kulakligi alma amacım hem oyun,hem de dizi ve film izlemek icin alicam
  11. HasanBG

Yardım Arctis 1,3 vs hs60 pro vs cloud 2

Arkadaşlar sizce hangisini almaliyim? istediğim kulaklik sadece oyun icin degil hem valorant tarzı oyunlar hem hikayeli oyunlar hem de dizi ve film icin istiyorum da sizce hangi kulakligi alayim ya da bu kulaklıklar haric hangi kulakligi onerirsiniz ? 1659381084 Arkadaslar bir de bugun...
  12. HasanBG

Yardım Hangi kulaklığı alayım

Arctis 3 Arctis 1 Blackshark v2 arkadaşlar yazılımcı akrabam sürekli steel series al diyor ama kafam karıştı sizce ne alayım ya da bu bütçeler de önereceğiniz başka kulaklık var mıdır? Ve lütfen sağdan soldan duyup boş bilgilerle yazmak yerine bilgili insanlar yazarsa sevinirim (=
  13. HasanBG

Yardım Maks 850 TL kulaklik önerisi

Blackshark v2 Artisct 3 (çok iyi dediler ondan cok az butceyi aşdım) Corsair void elite rgb Şuanlik adaylarim bunlar ama eger butcem icinde daha iyi kulaklik varsa onerebilirsiniz.
  14. HasanBG

Yardım oyun için maks 800 TL kulaklık önerisi

isteğim belli,önerilerinizi bekliyorum.
  15. HasanBG

Yardım Maks 800 TL kulaklık önerisi

arkadaşlar isteğim sizden 1 yıl fln rahat götürecek ve hemen bozulmayacak kulaklık arıyorum ondan dolayı kaliteli kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Hemen bozulmayacak kısmını benim şuan hem gamepower mei adlı kulaklıgım ve razer kraken x adlı kulaklığım var ama ikisininde mikrofonu rahat bir...
  16. HasanBG

Yardım Favors bluetoth kulaklık nasıl

https://ty.gl/9n74glq1i2 arkadaşlar bu fiyatlara bu kulaklık nasıl? Eğer bu kulaklık kötü derseniz neden kötü olduğunu söyler misiniz 1644781932 @Mert Özkaya @Sadece Ölüler Görür
  17. HasanBG

Yardım Maks 250 TL Bluetooth kulaklık

Arkadaşlar telefon için muzik dinlemelik ve kulak içi olucak şekil de maks 250 TL'ye Bluetooth kulaklık önerilerinizi bekliyorum
  18. HasanBG

Yardım Maks 450 TL kulaklık tavsiyesi

Oyun için kulaklık tavsiyesi cız bız etsin ve bu fiyata en iyi kulaklığı atmanızı istiyorum şuan seçeneklerim de bir tek razer kraken x var
  19. HasanBG

Yardım Maks 500 TL kulaklık

Kulakdışı olucak şekil de oyun için kulaklık istiyorum istediğim özellikler ise mikrofonun fln iyi olması,ve sesleri iyi vermesi
  20. HasanBG

maksimum 400 TL olucak şekil de kulaklık

oyun için maks 400 TL olacak şekil de kulaklık önerilerinizi bekliyorum
Top Bottom