Arama sonuçları: *

1. quartle

M2 SSD ye termal macun bulaştı

PC yi temizliyodum yeni soğutucu aldım termal macun sürerken biraz sıçradı M2 ye geldi sorun etmedim PC yi açtım sıcaklıkları normal ama bi kaç dakika sonra PC donup kalıyor tam araya girmiş macun sizce sorun macundan mı
  2. quartle

The last of us dlss yok

last of us part 1 var steamde oyuna giriyorum ama seçeneklerde dlss yok ekran kartım palit 3060 ve driverlar güncel
  3. quartle

pc güç tuşu yanıp sönüyor açılmıyor

bilgisayar biraz önce kitlendi ve tekrar açmaya çalıştığımda güç tuşu yanıp sönüyor ve hiç görüntü gelmiyor klavye mouse vs de çalışmıyor neden olmuş olabilir
  4. quartle

rufus iso yansısı ayrıştırma hatası

rufus iso yansısı ayrıştırma hatası alıyorum bilgisi olan var mı
  5. quartle

Oyun oynarken ekran gidip geliyor

2 gündür oyun oynarken 5 dakikada bir ekran 2-3sn siyah olup geri geliyor ekran kartım vs güncel
  6. quartle

gamepad bluetootha bağlanmıyor

elimde 2 yıldır falan kullandığım replika ds4 var geçen itopyadan tp link bluetooth adaptör aldım ama ne yaptıysam bluetooth kolu görmüyor bi çözüm bilen var mı
  7. quartle

biosta SSD gözükmüyor

Kuzenime yeni bilgisayar topladık her şey tamam ama yeni SSD biosta gözükmüyor kendi bilgisayarıma taktığımda gözüküyor ama gpt olarak bi bilgisi olan var mı 1700763052 not support diyor 1700763771 bu not support demesi hakkında bir bilginiz var mı 1700763839 @Emmree
  8. quartle

Flash bellek boot olmuyor

kuzenime yeni bilgisayar topladım herşeyi taktım her zaman Windows yüklediğim flashı taktım biostan boot1 e aldım ama Windows kurulumu gelmiyor sürekli biosa atıyor çözüm bilen var mı
  9. quartle

Window etkinleştirme sorunu

Windows 10 etkinleştirirken böyle bir hata alıyorum forumdaki konudan yardım alarak yapıyorum normalde hiç böyle sorunla karşılaşmadım çözümünü bilen var mı
  10. quartle

Windows kurulumu ssd gözükmüyor

Eski laptopa ssd taktım Windows 10 flash var kurulum sırasında ekranda ssd gözükmüyor ne yapmam lazım
  11. quartle

Xbox game bar ekran kaydetme

Xbox game barla ekran kaydetmek istiyorum ama ne kısayollar nede ekrandaki tuşlar çalışmıyor bilgisi olan varmı
  12. quartle

Windows Gerekli bir aygıta erişilemediği için önyükleme başarısız oldu

Eski bilgisayara ram takmıştım açtım bu hatayı verdi çözemedim ssd yi aldım kendi kasama taktım içindekileri alıp formatlıycakım yine aynı hatayı veriyo ne yapabilirim
  13. quartle

Disk yazma korumalı hatası

Elimde bi flash var bu hatayı veriyor bi video izledim cmd den bişeyler yaptım ama değişmedi başka çözüm bilen varmı
  14. quartle

Bu kablonun adı nedir

arkadaşım sistemini topluyo bu kablonun ne olduğunu unuttum adı neydi bunun
  15. quartle

Realtek hd audio -0001 hatası

arkadaşımın bilgisayarında seslerde sorun varmış realteki güncellemeye çalışırken uygulama silinmiş pc den ses gelmiyor yeniden yüklemeye çalışırkende -0001 ve 0xE0000246 hataları alıyor bu durumu nasıl çözebiliriz
  16. quartle

Oyunlarımın simgesi gözükmüyor

hepsi orjinal güncel oynadığım oyunlar ama bazılarının simgesi gözükmüyor nasıl düzeltebilirim
  17. quartle

DDU ile sürücü kaldırma

nvidia karttan amd ye geçtim sürücüleri değiştircem ddu ile ama daha once hiç kullanmadım yardımcı olabilecek varmı
  18. quartle

Oyun Pc nin aniden donması

Oyundayken pc 5-6 sn donuyor sonra geri geliyor sorun neyden kaynaklı olabilir
  19. quartle

Apu sistem düşük fps sorunu

ryzen 3 2200g ve 8gb ram var arkadaşımda cs go 1080p en düşük ayarlarda 50-60 fps civarı alıyor ne gibi testler yapabilirim
  20. quartle

Mavi ekran Page fault ın nonpaged area

bilgisayarı açtıgımda bu sorunla karşılaştım rami çıkardım taktım olmadı yeniden başlatıyorum bazen google a kadar giriyorum orda gidiyo ne yapmalıyım
Top Bottom