Arama sonuçları: *

1. xaxnin

ryzen 5 3600 undervolt yardım

işlemciye 4050 mhz verip 1,075 voltaj veriyorum fakat test de 95 lere geliyor voltajı dahada indireceğim fakat bir şey olur diye korkuyorum ne yapmam gerek
  2. xaxnin

Ryzen 5 3600 ısınma sorun yaparmı

ryzen 5 2600 dan 3600 a geçtim şuan valorantda 72 derece alıyorum 69 a iniyor fakat masaüstünde durmadan bi yükseliyor bi alçalıyor böyle kalsınmı yoksa voltaj falan indireyimmi
  3. xaxnin

Amd chipset kurmak zorunlumu

bilgisayarı topladığımdan beri chipset felan güncellemedim yaptığım şeyler bios ve ekran kartını güncellemek anakart: b450 m a pro max işlemci; ryzen 5 2600 güncellemem gerekiyormu ?
  4. xaxnin

Ryzen 5 2600 tam güç çalışmaması

işlemci yüksek güç ayarında fakat oyunlarda en fazla 3.7 ghz yi görüyor 3.9 ghzde kullananlar var bu hızı yükseltebilirmiyim
  5. xaxnin

3500 TL ye 2200g vs 4300ge

apu sistem toplayacağım anakartı https://www.itopya.com/gigabyte-a320m-h-3200mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dvi-matx-anakart/ almak istiyorum ama ileriye dönük değil dedikleri için...
  6. xaxnin

Mouse döndürünce cpu kullanımı artması

döndürmeyince 160 fps lere dayanıyor fps fakat döndürünce ne hikmetse 45 e kadar düşüp sabitliyor anlamadım neden olduğunu bi çözümü varmıdır
  7. xaxnin

İşlemci sabit hızda kalması

normal de 3.50 ye çıkıyordu ama bu aralar 2.90 ı geçmiyor anlamadık güç ayarlarından yüksek performans yapıyorum dengeli yapıyorum tıkandı sanki geçmiyor
  8. xaxnin

Mouse yi hareket ettirince cpu kulllanımı artması

mouse haraket ettirmeden durunca cpu %40 larda dolaşıyor haraket ettirmeye başlayınca 60 70 lere çıkıyor oyunlardada fps düşmesi yapıyor fotoğraf ta tam gösteremedim ama fazlasıyla artıyor
  9. xaxnin

Amd işlemci turbo kapatma

amd işlemcim var turbo yu kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim?
Top Bottom