Arama sonuçları: *

1. Charles Darwin

Güç kaynağı ekran kartına yeter mi ?

Sistemime yeni bir ekran kartı almayı düşünüyordum ve ASUS DUAL RTX 4060 ekran kartını almaya karar verdim. Bu hafta sonuna kadar almayı planlıyorum fakat almadan önce aklıma bir şey takıldı. Sistemimde High Power 600W +80 Gold PSU var. Bu PSU yeterli olur mu? Şu an kullandığım sistemi aşağıya...
  2. Charles Darwin

Hangi marka RTX 4060 alınmalıdır?

Bende ASUS DUAL AMD RX 6600 var ilk defa geçen sene Mayıs ayında AMD kart alıp kullandım ve kullanmaya devam ediyorum bu kartta yazılım ve wattman sorunu hiç yaşamadım fakat satıp RTX 4060 geçeceğim ama hangi markayı alacağım hakkında kararsız kaldım bu yüzden sizlere danışmak istedim. Aşağıya...
  3. Charles Darwin

Ekran kartını değiştirmek mantıklı mı ?

Bilgisayarda 1 senelik Asüs Dual RX 6600 ekran kartım var oyunlarda hiç sorun yaşamadım fakat RTX serisine geçmek istiyorum aklımda Zotac RTX 3060 12GB var geçmeye değer mi ? Diğer bir hususta şöyle sistemde i5 - 11400F işlemci var RTX 4060 ekran kartını darboğaz yapmadan besleme imkânı varsa...
  4. Charles Darwin

İ5 11400F RTX 4060 Darboğaz yapar mı ?

i5 11400F işlemciye ve Msi B560 Tomahawk Wi-Fi anakart modeline sahibim. RTX 4060 veya RX 7600 kaldırır mı? Eğer kaldırma imkânı yoksa hangi işlemciyi almam gerekiyor?
  5. Charles Darwin

RTX 4060 Özellikleri belli oldu mu ?

Bir kaç yerde haberini gördüm ne kadar doğru bilemem ama i5 11400F RTX 4060 besler mi ?
  6. Charles Darwin

AMD Update Fail Hatası Çözümü

Arkadaşlar bir kaç kişi bu sorunu yaşamış bunun için hemen çözümü anlatıyorum 1. Adım : AMD Temizleme Aracını indiriyoruz https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 2. Adım : Sahip olduğunuz ekran kartınızın modelini seçip son sürümünü buradan indiriyoruz https://www.amd.com/en/support 3...
  7. Charles Darwin

AMD Özel Çözünürlük Ayarı

Arkadaşlar 2 sene önce 1050 Tİ vardı özel 1350x1080 çözünürlük oluşturup kullanıyordum fakat yeni RX6600 sistem aldıktan sonra bu ayarı yapmaya çalıştım ama olmamıştı şuan tekrar yapmak istiyorum fakat özel çözünürlük oluştur butonuna tıklayıp çözünürlük oranlarını giriyorum tamam diyorum...
  8. Charles Darwin

AMD RX 6000 serisi için yeni sürücü ne zaman gelecek ?

Biliyorsunuz ki RX 7000 serisi çıktığı günden bu yana RX 6000 serisi için yeni sürücü güncellemesi 2 aydır yayınlanmadı sizce ne zaman yayınlanacak ?
  9. Charles Darwin

AMD RX 6600 Güncelleme Sorunu

Arkadaşlar AMD Software programı üzerinden sürücü ve yazılım bölümünden güncellemeleri kontrol et dediğimde güncel yazılımı bulmuyor oysa ki internet sitesinde yeni sürüm çıkmış neden kaynaklı olabilir ? Daha detaylı anlamanız için görsel paylaşıyorum Bu resim program üzerinden kontrol etmeme...
  10. Charles Darwin

Hangi marka ekran kartı tercih etmeliyim ?

Gece konu açmıştım ama almadan önce son bir kez daha görüş almak istiyorum Bütçe : 6.000₺ - 6.500₺ Sapphire, Asüs, Xfx markaları arasında hangisini tercih etmeliyim ? Sapphire daha uygun gözüküyor 6300₺ fiyatı var diğerleri 300₺ - 1000₺ daha pahalı bu markalar Asüs ve Xfx markası sonuçta üçü...
  11. Charles Darwin

RX6600 vs RX6600XT Hangisini Almalıyım ?

RX 6600 ne kadar fiyata düşünce alınmalı veya RX6600XT için hangi fiyata düşünce alınmalı aralarında çok fazla performans farkı var mı ? Ayrıca hangi markanın soğutması daha iyi Asüs, Msi, Xfx, Sapphire ? Daha önce Asüsün yetkili servisi ile kötü deneyimlerim oldu pek sıcak bakmıyorum markanın...
  12. Charles Darwin

Almanya'dan ekran kartı getirmek ?

Almanya'dan gelen bir gurbetçi aile karşı apartmana taşındı aklımda şöyle bir şey var Almanya'da Msi RTX 3060 Gaming X ekran kartı 500-550€ arasında satılıyor hemen hemen 8.000 - 9.000₺ arasına denk geliyor sizce aldırıp getirtmek mantıklı mı havalimanın'da bir sorun çıkartırlar mı ? ( Vergi...
  13. Charles Darwin

RTX 3050 OC VS RTX 3050 STOCK

Ekran kartı fiyatlarını araştırırken şöyle bir şey farkettim Örneğin Zotac RTX 3050 OC ve RTX 3050 STOCK modelleri arasında 600₺ gibi bir fark var bu fiyat farkı neden oluşuyor ? Overclock olan ile olmayan arasında ciddi FPS farkı oluyor mu ?
  14. Charles Darwin

Türkiye'ye ekran kartı gibi bileşenleri kim getiriyor ?

Bugün aklıma şöyle bir şey takıldı Örnek olarak yeni bir ekran kartı çıktı diyelim bu ekran kartını çıkartan firma mı tüm ülkelere dağıtımını yapıyor yoksa her ülkeden bir lojistik firması ile anlaşıp öyle mi geliyor ?
  15. Charles Darwin

Rtx 3050 İkinci El Satış Platformunda Gördüm

Merhabalar az önce ikinci el satış platformunda gezinirken karşıma bir ilan çıktı adamın birisi Rtx 3050 kartı sıfır kapalı kutu diye satışa çıkarmış dolandırıcı olma ihtimali ne kadardır sizce elden teslim sıfır kapalı kutu yazmış ilan açıklamasına
Top Bottom