Arama sonuçları: *

1. Ryuzaki666

Windows 11 AMD'nin isteğe bağlı güncelleştirmelerini yapmalı mıyım?

GTA 5 de ERR_GFX_D3D_INIT hatası alıyorum ne yaptıysam çözemedim. Güncelleştirmeleri kontrol ederken isteğe bağlı güncelleştirmelerde AMD'nin 3 tane güncellemesi var. Bunları yapmalı mıyım? Evet ise hangilerini?
  2. Ryuzaki666

Ryzen 7 5700x + GIGABYTE B450M H

İtopya'dan sistem alacağım işlemci olarak Ryzen 7 5700x seçiyorum ama seçilebilen tek anakart B450M H. Anakart'ın uyumlu işlemciler listesinde bu işlemci yok. Ne yapabilirim?
  3. Ryuzaki666

Ryzen 7 5700x 65W mı?

Ryzen 7 5700x + 3060ti için PSU seçerken gördüm AMD'nin sitesinde 65W olduğu yazıyor bu nasıl oluyor böyle bir işlemci için çok az değil mi?
  4. Ryuzaki666

Ryzen 7 işlemciler stok soğutucu ile kullanılır mı?

Yakın zamanda bilgisayarımı satıp donanım arşivinin çıkaracağı AMD işlemcili sistemlerden birini satın almak istiyorum. Eğer işlemci özelleştirmelerinde Ryzen 7 5700X gibi işlemciler olursa onları seçmeyi düşünüyorum. Bu işlemciler stok soğutucu ile kullanılır mı?
  5. Ryuzaki666

Ryzen 5 1600 AF ama gözükmüyor

İşlemcimi Ryzen 5 1600 AF diye aldım fakat ne sistem bilgisinde ne sistem özelliklerinde AF olduğu yazmıyor ayrıca AF olanlar 3.6 GHz diye biliyorum bendeki 3.2 GHz gösteriyor. AF olup olmadığını nereden öğrenebilirim?
Top Bottom