Arama sonuçları: *

1. Musty.

Samsung S23'ten bir tık düşük telefon

Selamlar şu sıralar telefon alabilirim ve s23 düşünüyorum fakat eğer bütçe yetmezse diye sormak istedim s23 almazsam diye sormak istiyorum, s23 den bir tık daha düşük ve hiç bir sorunu olmayan bir telefon önerisi alabilirmiyim, mesela s22 de bildiğim kadarıyla şarj problemi vardı yani demek...
  2. Musty.

Öneri Uzun kullanım için iphone 13 vs Samsung s23

Selamlar bir kaç gün önce konu açmıştım ve açtığım konu üzerine samsung galaxy s23 almayı düşünüyorum. Fakat araştırmaya devam ettikçe kafam karışıyor o yüzden son kez sormak istiyorum eN az 4-5 sene kullanım için hangi telefonu almalıyım Samsung galaxy S23 vs İphone 13 Yardımlarınızı
  3. Musty.

Yardım 25K telefon önerisi.

Merhabalar başlıkta gördüğünüz üzere yeni bir telefon alacağım aradığım özellikler - güncelleme almaya devam etmesi - kamerası pek önemli değil ama pekte kötü olmasın - şarj konusunda şuan ki telefonları bilmiyorum ama sanırım neredeyse hepsi 1 günü çıkarıyor öyle bir şey olabilir - oyun oynamam...
  4. Musty.

Yardım İphone 12 alınır mı fiyatına değiyor mu

Selamlar onümüzdeki aylarda telefonumu değiştirmeyi düsünüyorum Şuan kullandığim telefon samsung j8 2018 de aldım ve hala bir şekilde idare ediyor Dediğim gibi telefon değiştireceğim fakat kafam çok karışık bir sürü telefon var bir yandan da iphone iyi ama biraz da pahalı geliyor Yani 120 hz...
Top Bottom