Arama sonuçları: *

1. Omeraslan93

Yardım Modem ghz ayırma hakkında sorum var

Bugün Superonline neti bağladılar. Şimdi fark ettim 2.4 ghz ve 5 ghz ayrı şekilde değil. Ama her yerden çekiyor net. Bunu ayırmam gerekiyor mu? Yoksa bu şekilde kullanmaya devam edeyim mi?
  2. Omeraslan93

Yardım Bana modem önerisi lazım lütfen

Aldığım asus n 16 modemde sıkıntılı çıktı. Kronik arızası olmayan modem önerir misiniz? Şu tplinkte eski modemim. 4-5 kişi bağlanınca bizi atıyordu ağda. Bu Asus modemlede hız sorunu yaşıyorum.
  3. Omeraslan93

Yardım Bu modem nasıldır kullanan var mı

https://www.incehesap.com/asus-dsl-n16-4port-300mbps-fiber-modem-fiyati-29059/ Gaming gecesi indiriminde aldım 649 TL'ye Tplink modemim 4-5 kişi girince kopmalar yaşatıyordu ve beni bıktırdı.Umarım bunda sıkıntı yaşamam.Kullanan varsa görüşünü almak isterim.
  4. Omeraslan93

Öneri 5ghz modem önerir misiniz?

F/P olarak 5ghz wifi bağlantısı olan modem önerir misiniz? Paketim 67 mbps
  5. Omeraslan93

Yardım tp link modem hız düşmeleri

şu modemi aldım anlamsızca hız düşmeleri oluyor bazen bır hafta sonra dusuyor bazen bır ay sonra bu modemın sıkıntılı oldugunu mu gosterır?Turknete sordum bızımle ılgısı yok dıyor cunku modeme rest atınca duzelıyor.Sımdı eskı modemı denıcem bır ay onda hız dusmesı olacak mı falan dıye bu marka...
  6. Omeraslan93

Yardım Modem hakkında sorum var

Kullandığım moden şu linkini bıraktım.Bu aralar hızım düşüyor bakıyorum 20-30 falan oluyor.Kullandığım net turknet.Modemi yeniden başlattığımda hızım tekrar 50mbpsye çıkıyor.Modem sıkıntılı mı sizce?Modemi ekim 2021 de almıştım.Böyle yapmıyordu...
  7. Omeraslan93

İki modem arasında kaldım

Bu iki modem arasında kaldım sizce hangısını alayım.Baska model onermeyın bılındık marka almak ıstıyorum https://www.n11.com/urun/tp-link-td-w9960-300-mbps-wireless-n-vdsl-adsl-modem-router-692656?magaza=ybamarket&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_sponsor...
Top Bottom