Arama sonuçları: *

1. Ahmet Taha

Yardım Laptop bios update

merhaba, laptopuma bios update yapmak istiyorum ancak kendi sitesinde (lenovo g50-70) yalnızca windows 7 32 bit indirme linki bulunuyor. bu konuda çok bilgili değilim yardımcı olur musunuz 1629541569...
  2. Ahmet Taha

Yardım PC Nin Kapanmamasını Nasıl Sağlarım?

Laptopum arıza yaptığı için kapanınca açılmıyor açılsa bile 30. dakikada falan açılıyor. (tahminimce şans eseri) ben bu cihazın kapağını kapattığım zaman kendini kapatmamasını nasıl sağlarım?
  3. Ahmet Taha

Yardım Pc Açılmıyor Ekran Işığı Yanıp Yanıp Sönüyor

laptopumun güç düğmesine bastığımda ekrana ışık gelip gidiyor hiç bir şekilde görüntü yok hdd çalışıyor ama sağlıklı mı bilmiyorum onu takıp çıkardım ramlerin yerini değiştim ama sonuç değişmedi önerisi olan var mı?
  4. Ahmet Taha

Yardım Yüksek İşlemci Ve Bellek Kullanımı

Bilgisayar boştayken %78 bellek ve %60-70 işlemci kullanıyor. Virüs taraması yaptım. Sorun ne olabilir? 1591713260 Görev yöneticisinde bir şey gözükmüyor.
  5. Ahmet Taha

Laptop Ekran Kartı Yükseltme

Laptopta r5 m230 var ancak üst modeller 2. el vs satılmıyor yükseltmek için bulmam mümkünmü bütçe 500
  6. Ahmet Taha

Laptoplarda Neden Amd Ekran Kartı Yok?

Kastım bütün modeller değil ancak 5600, 5600xt, 5700, 5700xt, yi göremiyoruz sadece 5500 ler var neden böyle? Aklıma çok güç tüketmeleri geliyor.
Top Bottom